Mul-T-Lock

Врізні замки Mul-T-Lock для вхідних дверей

Компанія Mul-T-Lock заснована в 1973 році. Mul-T-Lock є світовим лідером в розробці і виробництві циліндрів і замків для промислового і приватного застосування. Mul-T-Lock є володарем сотень міжнародних патентів на новітні інноваційні продукти, включаючи механічні циліндри, замки, навісні замки, а також елетронно-механічні системи.

Вся продукція Mul-T-Lock повністю відповідає міжнародним і українським стандартам. Всі процеси в компанії так само відповідають ISO 14001, міжнародним стандартам охорони навколишнього середовища (Environmental Management System і SI 18001), безпеки праці та охорони здоров'я (OHSAS).

Сьогодні Mul-T-Lock є підрозділом групи компаній ASSA ABLOY, світового лідера у виробництві і продажу замків та кріплення продукції, з річним оборотом понад 3,4 мільярдів Євро і загальним числом працівників більше 30 000 по всьому світу. Mul-T-Lock має бездоганну міжнародну репутацію, засновану на унікальному дизайні, найвищій якості, вмінню відповідати потребам ринку і чудовому клієнтського сервісу.