• Доставка

    Доставка по Києву та області (до 80 км от КП) нашим транспортом, а також по Україні компаніями-перевізчниками детальніше»

  • Монтаж

    Монтаж вхідних дверей виконується  досвідченими майстрами з повним набором професійного інструменту детальніше»

  • Гарантія

    Ми надаємо гарантію 12 місяців на вхідніе двері та монтажні роботи детальніше»

Вхідні металеві двері


Вхідні двері, в першу чергу, асоціюються із захистом житла. Надійні вхідні двері є невід'ємним атрибутом планування приміщення. Найбільш якісними і довговічними вважаються металеві двері.

При виробництві металевих дверей використовуються найпередовіші рішення, високотехнологічне обладнання та сучасні матеріали. Приділяється особлива увага контролю виробництва всіх частин і вузлів дверей. Металеві двері призначені для встановлення в якості вхідних дверей в квартирах, офісах, та інших приміщеннях. Вони відрізняються надійністю і міцністю конструкції, безпекою при відносно невисокій ціні.

Якщо Вас не влаштовує стандартний варіант, Ви можете придбати вхідні металеві двері під замовлення. Двері виготовляються в будь-яких розмірах. Доступний широкий вибір малюнків та кольорів, є можливість нанесення складних фрезерувань, додавання ковок, склопакетів, вітражів та броньованого скла.