Одностулкові двері під замовлення

Для розрахунку вартості нестандартного блоку одностулкових вхідних дверей напишіть нам на e-mail metaldoors.com.ua@gmail .com або Viber / Telegram (098) 199-86-42.

Вхідна зона – це візитна картка Вашого будинку. Будь він елегантний, простий або помпезний, вхід до будинку говорить вже багато про стиль мешканців і дає уявлення про дизайн інтер'єру. Як візитна картка, вхідна зона має гармоніювати з характером будинку та передавати його відчуття.

Щоб від початку вітати гостей у Вашому будинку, дуже важливо вибрати правильні вхідні двері. Однак через велику різноманітність дизайну, кольору та матеріалу часто буває важко знайти відповідну. Завдяки величезному вибору різних кольорів, покриттів та ручок варіанти дизайну практично безмежні. Двері виготовляються за індивідуальним замовленням відповідно до Ваших побажань.

Одностулкові вхідні двері на замовлення

Одностулкові вхідні двері на замовлення

Розмір отвору під вхідні двері іноді обмежується лише доступним простором та власним творчим потенціалом. Але все ж таки в нашій країні більшість вхідних дверей одностулкові, навіть якщо вони і виробляються на замовлення.

Двері індивідуальних розмірів

Як ми вже сказали, найпоширенішим вибором є одностулкові двері. Вони можуть мати різні розміри з будь-яким напрямком відкривання, відповідати стандартам або відхилятися від них і підходять як для будинків, так і квартир.

Окрім нестандартних розмірів, при замовленні можна вибрати зовнішній вигляд, а також наявність скла, кування та декоративних молдингів. Сучасні склопакети можуть бути безпечними та злостійкими, найчастіше двері зі склом вибирають собі власники заміських котеджів.

Якщо необхідні одностулкові двері великих розмірів, то вони неминуче і важать більше. Вирішальним також є не тільки розмір дверей, але й матеріал, з якого вони виготовлені. Металеві вхідні двері особливо важкі, вони вимагають особливо міцних петель, щоб полотно не перекосилося. Петлі повинні витримувати навантаження одинарного дверного полотна, не зношуючись і не слабшаючи протягом усього періоду експлуатації.

Розміри дверей для стандартних вхідних дверей

Більшість дверей, які зараз виготовляються в Україні, мають стандартні розміри:

 • 860, 960 та 1200 мм за шириною;
 • 2050 мм за висотою.

Це розмір за зовнішнім периметром блоку – дверного полотна + коробки. У деяких моделях розмір блоку може відрізнятись від вказаного на 10-20 мм.

Щоб встановити вхідні двері, отвір має бути на 1-2 см більше з кожної сторони блоку. Оптимальним розміром отвору є:

 • для блоку 860 мм – 900х2100 мм;
 • для блоку 960 мм – 1000х2100 мм;
 • для блоку 1200 мм – 1240х2100 мм.

Щоб правильно заміряти отвір для монтажу вхідної двері необхідно за допомогою рулетки провести замір його ширини і висоти мінімум у 3-х місцях. З трьох або більше значень оберіть найменші – це і буде розмір отвору.

Якщо в отворі вже встановлені двері, вимір необхідно проводити з внутрішньої сторони від стінки до стінки. Заміряти розмір полотна дверей немає потреби, у різних моделей воно може бути різним.

Як визначити бік відкривання одностулкових вхідних дверей

Одним із основних критеріїв вибору вхідних дверей є сторона відчинення. Двері можуть відчинятися як назовні так і всередину приміщення і при цьому мати ліве або праве відчинення.

Розглянемо лише варіант, коли одностулкові двері відкриваються назовні. На сьогодні на складах у Києві є тільки двері такого типу, а двері з внутрішнім відчиненням виготовляються лише на замовлення.

Сторона відчинення вхідних дверей, що відкриваються назовні, визначається за петлями, коли ви знаходитесь зовні приміщення і відкриваєте двері на себе. Якщо петлі розміщуються зліва – це ліві двері, якщо праворуч – це права двері.

Як визначити бік відкриття вхідних дверей

Часто виникає питання, чи може власник квартири змінити бік відчинення дверей без узгодження з відповідними інстанціями? Відповідь – так, причому узгоджувати подібні дії з ними немає потреби. Така необхідність зазвичай виникає у новобудовах, оскільки практично всі забудовники встановлюють двері з правостороннім відчиненням.

Де купити одностулкові вхідні двері на замовлення в Києві?

Купити вхідні двері з однією звіркою для квартири, будинку, дачі або котеджу на замовлення можна у нашому Інтернет магазині. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із одинарними дверима та встановлять їх на об'єкті того ж дня. Час виготовлення замовних вхідних одностулкових дверей залежить від складності, комплектації моделі та завантаженості виробництва. Встановлення можливе не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Для встановлених нами вхідних дверей індивідуальних розмірів надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо вхідних дверей одностулковим

 • Чи можна виготовити одностулкові двері на замовлення за моїми розмірами?

  Можливо виготовити одинарні вхідні двері не тільки за розмірами замовника, але й індивідуально вибрати колір, скління та декори. Також є можливість застосування широкого спектру заходів безпеки: надійні замки, протизламні циліндри, броненакладки, бронепластини, скло триплекс та інше.

 • Які одностулкові вхідні двері стандартних розмірів є в наявності на складі?

  Зі складу прямо зараз можна забрати як двостулкові так і полуторні двері виробництва REDFORT і Very Dveri.
  ОБОВ'ЯЗКОВО до виїзду на склад уточніть по телефону її наявність (у вибраному кольорі, розмірі та потрібному відкриванні) та зарезервуйте (отримайте номер резерву).
  Також можлива оперативна доставка щодня.

 • Які одностулкові вхідні двері стандартних розмірів можна встановити на завтра?

  Максимально швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня. Якщо Ви монтуватимете двері самостійно, ми можемо привезти двері вже через кілька годин після замовлення.

 • Чи обов'язковий козирок для вуличних одностулкових вхідних дверей?

  Для більшості покриттів вхідних дверей у будинок (вуличних) козирок ОБОВ'ЯЗКОВИЙ. Він закриває двері від прямих сонячних променів та потрапляння опадів. Винятком є новий вид покриття оцинкована ламінована сталь, але і вони вимагають хоча б мінімального козирка для захисту від води, що стікає по стінах. У випадках такого оздоблення виробник дає 5-ти річну гарантію на покриття.