Підбір за параметрами

Виробник
Ширина блока
Товщина металу полотна
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Very Dveri

Показані 1 - 12 із 15 пунктів
Показані 1 - 12 із 15 пунктів

Вхідні двері Very Dveri (Вері Двері)

Компанія Very Dveri заснована в 2012 році. За цей час компанія стрімко розвиваючись, покращувала якість, а також, вивчаючи ринок, змогла надати покупцеві широкий асортимент вхідних дверей від економ до елітного класу.

Компанія Вері Двері має велику кількість вхідних дверей на складі в Києві. Запропоновано асортимент вхідних дверей для приватних будинків і квартир. Розроблено окрема лінія – вхідні двері з терморозривом. Дана лінійка дверей також може похвалитися покриттям, яке не вимагає козирка на дверима.

Серії дверей Very Dveri

Асортимент бронедверей Very Dveri складається з декількох лінійок:

Серія Еліт (три труби, вулиця / квартира)

Квартирні та вуличні двері. Полотна товщиною 110 мм, з товщиною металу по полотну 2 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 12 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба – три профільні труби (60/30, 60/30, 60/20). Замки – сувальдний і циліндровий Kale, який доповнений взломостійким циліндром Шерлок на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на розетці, 3-ма петлями, оком, антизрізами і втопленою броненакладкой. Вага дверного блоку 110 кг.

Серія Еліт Mottura (три труби, квартира)

Квартирні двері. Полотна товщиною 110 мм, з товщиною металу по полотну 2 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 12 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба – три профільні труби (60/30, 60/30, 60/20). Замок італійський Mottura моноблок, з девіатором, доповнений взломостійким циліндром Шерлок на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на розетці, 3-ма петлями, оком, антизрізами і втопленою броненакладкой. Вага дверного блоку 120 кг.

Серія VIP (дві труби, квартира)

Квартирні двері. Полотна товщиною 80 мм, з товщиною металу по полотну 1-1,2 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 16 мм і 10 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба – дві профільні труби (50/30, 50/30, товщина 1,2 мм). Замки сувальдний і циліндровий Barrera, який доповнений циліндром Fuaro на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на розетці, оком, 3-ма петлями, антизрізами і втопленою броненакладкой. Вага дверного блоку 95 кг.

Серія VIP + Стандарт (дві труби, квартира)

Квартирні двері. Полотна товщиною 95 мм, з товщиною металу по полотну 2 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 16 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба дві профільні труби (60/30, 50/40, товщина 1,2 мм). Замки – сувальдний і циліндровий Barrera, який доповнений циліндром Imperial на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на розетці, оком, 3-ма петлями, антизрізами і втопленою броненакладкою. Вага дверного блоку 100 кг.

Серія VIP + Преміум (дві труби, квартира)

Квартирні двері. Полотна товщиною 95 мм, з товщиною металу по полотну 2 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 16 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба дві профільні труби (60/30, 50/40, товщина 1,2 мм). Замки  сувальдний і циліндровий Barrera, який доповнений циліндром Imperial на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на розетці, оком, 3-ма петлями, антизрізами і втопленою броненакладкою. Вага дверного блоку 100 кг.

Серія VIP + Ексклюзив (дві труби, квартира)

Квартирні двері. Полотна товщиною 95 мм, з товщиною металу по полотну 2 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 16 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба дві профільні труби (60/30, 50/40). Замки сувальдний і циліндровий Barrera, який доповнений циліндром Imperial на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на розетці, 3-ма петлями, антизрізами і втопленою броненакладкою. Вага дверного блоку 100 кг.

Серія Акцент (одна труба, квартира)

Квартирні двері. Полотна товщиною 70 мм, з товщиною металу по полотну 1 мм, заповнення полотна мінвата, оздоблення – МДФ панелі товщиною 10 мм з двох сторін полотна. Конструкція короба профільна труба (60/30, товщина 1,2 мм). Замки сувальдний Бастіон S-500 і циліндровий Fuaro або аналог, який доповнений циліндром Fuaro на 5 ключів. Дверний блок укомплектований ручкою на планці, оком, 2-мя петлями.

Особливості конструкції і дизайну

Вхідні двері виробляються у всіх стандартних розмірах:

 • 850 * 2030 мм
 • 950 * 2030 мм
 • 1200 * 2030 мм

Зверніть увагу що в різних серіях розміри можуть відрізнятися на 1-2 см в ту чи іншу сторону.

За призначенням двері діляться на:

 • квартирні (покриті плівкою ПВХ для використання тільки всередині приміщення)
 • вуличні (покриті плівкою Vinorit або порошковою фарбою. Можуть встановлюватися на вулиці, але тільки при наявності навісу розміром не менше 1х2 м)

За стилем діляться на:

 • мінімалістичні (рівний гладкий лист металу)
 • класичні (округлені лінії або прямі кути)
 • модерн (природні, природні лінії, властива їм плавність, плинність)

Двері покриваються плівками в широкому колірному діапазоні – венге, дуб медовий, золотий дуб, горіх темний, мідний антик, сірий і ще багато інших. Вони можуть бути як однакового кольору з двох сторін так і різного.

Підібрати двері за всіма цими параметрами можна у нас на сайті за допомогою фільтра який знаходиться в лівій колонці.

Купити вхідні двері Very Dveri

Купити вхідні двері Very Dveri можна в нашому Інтернет магазині. У нашому каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері Вері Двері і роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо вхідних дверей Вері Двері

 • Які вхідні двері Вері Двері найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Вері Двері є моделі:

 • Які двері Вері Двері найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Вері Двері серії в цьому році:

 • Які терміни встановлення вхідних дверей?

  Практично всі моделі є в наявності на складі і можуть бути встановлені протягом 1-2 днів. Є варіант експрес-монтажу в день звернення – доплата до ціни монтажу 500 грн. Ціни на встановлення дверей Very Dveri.
 • Яка перевага вхідних дверей Вері Двері?

  Перевага дверей Very Dveri – прийнятні ціни та оригінальний модельний ряд, а також деякі ексклюзивні моделі, аналоги яким складно знайти у інших виробників. Також перевагою є недорога якісна установка.
 • Які стандартні розміри дверей Very Dveri?

  Більшість моделей має такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку:

  • по ширині – 860, 960 мм;
  • по висоті – 204-206 мм.

  Точну інформацію можна отримати у картці конкретного товару.