Підбір за параметрами

Виробник
Ширина блока
Сегмент дверей
Призначення
Товщина полотна
Товщина металу полотна
Зовнішнє оздоблення
Оздоблення внутрішнє
Основний замок
Колір
Колір зовні/всередині
Колір (всередині)
Контурів ущільнення
Терморозрив

Крафт (дві труби)

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів

Параметри дверей Very Dveri серії Крафт з 2-х профільних труб + терморозрив

Основні характеристики дверей серії Крафт ТМ Very Dveri, виготовлених із двох профільних труб, наведено в таблиці нижче. Параметри узагальнені для всієї серії, тому значення для конкретної моделі можуть не завжди відповідати наведеним у таблиці, а також можуть періодично змінюватися виробником. Також вони можуть бути іншими для деяких партій продукції, а також тимчасово змінюватися, наприклад, через відсутність матеріалів для виробництва в даний момент.

ХарактеристикаЗначення
Призначеннявуличні (в будинок)
Колірсірий, коричневий
Стильмодерн, лофт
Розмір блоку (ШxВ)850*2030, 950*2030 мм
Товщина полотна87 мм
Товщина металу полотна1,5 мм
Тип коробапрофільна труба
Утепленнямінеральна вата
Оздоблення полотнаоцинкована сталь + пенополістерол
ЗамкиКале (Турція) або аналог
Країна виробництваУкраїна

Що таке профільна труба у виробництві дверей

Профільними трубами називають труби, в яких розріз відрізняються від круглого чи овального. Найбільш поширені квадратні та прямокутні труби, з них і виготовляються вхідні двері.

Матеріалом для виробництва профільної труби може бути будь-який з металів, але найбільше для цих цілей підходить сталь – високовуглецевий сплав, який відноситься до категорії пластичних металів, форму яких можна змінювати шляхом деформації. Вироби з профільної труби мають відмінні технічні характеристики, мають антикорозійний захист і вологонепроникність.

При виробництві дверей з використанням профільної труби її частини з'єднуються між собою зварним швом. Це досить популярна конструкція, що має такі переваги як простота виготовлення і більш низька вартість.

Профільна труба для дверейФото ілюстративне. Профільні труби різного перерізу.

У даного варіанта конструкції є свої мінуси. Це і більша вага конструкції. І неможливість зробити чверть на коробці (при використанні лише однієї труби), чверть роблять на полотні, через що воно виступає із коробки. А також неможливість утеплити коробку, що особливо важливо у нинішній ситуації.

Про виробника вхідних дверей Very Dveri

Компанія Very Dveri надає покупцеві широкий асортимент вхідних дверей від економ до елітного класу для приватних будинків та квартир. Також розроблено окрему лінію – вхідні двері з терморозривом. Дана лінія дверей може похвалитися покриттям, яке не вимагає козирка на двері.

Купити двері Very Dveri серії Крафт з 2-х профільних труб з терморозривом

Купити недорого вхідні двері Very Dveri серії Крафт можна в нашому Інтернет магазині MetalDoors. У каталозі магазину ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Також у нас часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву та Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері Very Dveri та роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо дверей Вері Двері серії Крафт (дві труби)

 • Які вхідні двері Вері Двері Крафт (дві труби) найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Вері Двері серії Крафт (дві труби) є моделі:

 • Які двері Вері Двері Крафт (дві труби) найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Вері Двері серії Крафт (дві труби) в цьому році:

 • Який отвір потрібний для вхідних дверей серії Крафт (дві труби)?

  Двері Крафт (дві труби) мають такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку: за шириною – 860, 960 мм, за висотою – 2040-2060 мм. Точнішу інформацію про розміри блоку можна отримати у картці конкретного товару.

  Для установки вхідних дверей необхідний отвір на 1-2 см ширший за дверний блок по всьому периметру. Наприклад, якщо розмір блоку 860 на 2050 мм – ідеальний отвір 900 на 2070 мм. Розмір отвору може бути трохи більшим, до тих розмірів, поки його закриває лиштва із зовнішнього боку.

 • Яка товщина металу у дверях Вері Двері серії Крафт (дві труби)?

  Товщина листа металу на полотні серії Крафт (дві труби) складає від 1,5 мм і може трохи змінюватися залежно від моделі. Зверніть увагу, що товщина металу полотна, як і інші параметри дверей, можуть змінитися без попередження.