Еліт

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Параметри дверей Very Dveri серії Еліт з профілю або 3-х труб

Основні характеристики дверей серії Еліт ТМ Very Dveri, виготовлених із гнутого профілю або профільних труб, наведено в таблиці нижче. Параметри узагальнені для всієї серії, тому значення для конкретної моделі можуть не завжди відповідати наведеним у таблиці, а також можуть періодично змінюватися виробником. Також вони можуть бути іншими для деяких партій продукції, а також тимчасово змінюватися, наприклад, через відсутність матеріалів для виробництва в даний момент.

ХарактеристикаЗначення
Призначеннявуличні (у будинок), квартирні
Коліртемний бетон, асфальт, грифель, муар-7024, венге південне, венге
Стильмодерн
Розмір блоку (ШxВ)850*2030, 950*2030 мм
Товщина полотна105 мм
Товщина металу полотна2,0 мм
Тип коробагнутий профіль, 3 профільні труби
Утепленнякам'яна вата
Оздоблення полотнаМДФ/МДФ накладка
ЗамкиКале (Турция) або аналог
Країна виробництваУкраїна

Що таке гнутий профіль у виробництві дверей

Сучасні металеві двері промислового (не кустарного) виробництва переважно виконані з профільної труби або гнутого профілю. Основна відмінність дверей із гнутого профілю від інших варіантів – для їх виготовлення використовуються цільногнуті листи металу, найчастіше товщиною 1,2 – 2 мм.

Виробництво вхідних дверей із гнутого профілю дозволяє покращити загальні характеристики виробу. Такий варіант дозволяє виготовити полотно більшої товщини практично без збільшення ваги. Металевий профіль забезпечує хорошу жорсткість конструкції, набагато вищу ніж з куточка.

Розріз вхідних дверей з гнутого профілюФото ілюстративне. Реальний розріз профілю може відрізнятися залежно від моделі та комплектації.

  1. Дверна коробка із гнутого профілю
  2. Ущільнювач по периметру полотна
  3. Внутрішній лист металу (найчастіше зустрічаються полотна з МДФ накладкою замість листа металу)
  4. Зовнішній лист металу (може бути закритий МДФ накладкою зверху)
  5. Утеплювач (мінеральна вата, кам'яна вата, пінопласт тощо)

Гнутий профіль дозволяє робити двері з декількома контурами ущільнення (притворами) по периметру. У таких дверей покращена звуко- та теплоізоляція, а також більш привабливий зовнішній вигляд та підвищена стійкість до злому. Чим складніша геометрична форма контуру профілю, тим вище його міцність. Крім того, щоб посилити стійкість полотна його доповнюють ребрами жорсткості, виконаними з того ж матеріалу, які можуть бути або поздовжніми, або тільки поперечними, або комбінованими. Це захищає двері від відгину кутів, продавлювання чи відтискання полотна від коробки.

Що таке профільна труба у виробництві дверей

Профільними трубами називають труби, в яких розріз відрізняються від круглого чи овального. Найбільш поширені квадратні та прямокутні труби, з них і виготовляються вхідні двері.

Матеріалом для виробництва профільної труби може бути будь-який з металів, але найбільше для цих цілей підходить сталь – високовуглецевий сплав, який відноситься до категорії пластичних металів, форму яких можна змінювати шляхом деформації. Вироби з профільної труби мають відмінні технічні характеристики, мають антикорозійний захист і вологонепроникність.

При виробництві дверей з використанням профільної труби її частини з'єднуються між собою зварним швом. Це досить популярна конструкція, що має такі переваги як простота виготовлення і більш низька вартість.

Профільна труба для дверейФото ілюстративне. Профільні труби різного перерізу.

У даного варіанта конструкції є свої мінуси. Це і більша вага конструкції. І неможливість зробити чверть на коробці (при використанні лише однієї труби), чверть роблять на полотні, через що воно виступає із коробки. А також неможливість утеплити коробку, що особливо важливо у нинішній ситуації.

Про виробника вхідних дверей Very Dveri

Компанія Very Dveri надає покупцеві широкий асортимент вхідних дверей від економ до елітного класу для приватних будинків та квартир. Також розроблено окрему лінію – вхідні двері з терморозривом. Дана лінія дверей може похвалитися покриттям, яке не вимагає козирка на двері.

Купити двері Very Dveri серії Еліт

Купити недорого вхідні двері Very Dveri серії Еліт можна в нашому Інтернет магазині MetalDoors. У каталозі магазину ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Також у нас часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву та Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері Very Dveri та роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо дверей Вері Двері серії Еліт