REDFORT

Показані 1 - 12 із 101 пунктів
Показані 1 - 12 із 101 пунктів

Вхідні двері REDFORT (РЕДФОРТ)

Дверна продукція REDFORT – це висока якість за прийнятні гроші, яка знаходиться в самому привабливому ціновому сегменті. В наявності на складі постійно зберігається велика кількість вхідних дверей під стандартні отвори. Такі двері підійдуть як для квартир і офісів, так і для зовнішнього використання – будинки, дачі, комерційної та іншої нерухомості.

Серії дверей

Асортимент бронедверей REDFORT складається з декількох серій:

Економ. Це недорогі вхідні двері, рама яких складається з однієї труби розміром 60х40 мм. Товщина полотна таких дверей становить від 45 до 75 мм. По ширині охоплюється весь стандартний діапазон – 860, 960 і 1200 мм. Незважаючи на невисоку ціну ці двері утеплені мінеральною ватою і виготовляються з листа металу товщиною 1-1,8 мм.

Оптима Плюс. Наступний ціновий сегмент. Виготовляється як на 2-х трубах 60х40 + 40х40 мм, так і на гнутому профілі. Товщина полотна від 45 до 70 мм. Всі двері також утеплені мінватою, в дверях на профілі утеплений мінватою і короб. Товщина металу полотна в середньому 1,5 мм. Є моделі як для квартир так і для вуличного використання.

Стандарт Плюс. Двері трохи дорожче, але і з поліпшеними характеристиками. Виготовляються на гнутому профілі. Товщина полотна 86 мм. Всі двері також утеплені мінватою. Товщина металу полотна 1,5-1,8 мм. Є моделі як для квартир так і для вуличного використання.

Преміум. Відмінною характеристикою даної серії є установка МДФ накладок з двох сторін товщиною 16 мм. Загальна товщина полотна становить 75 і 80 мм, товщина металу полотна 1,2-1,5 мм. Короб складається з 2-х труб розміром 60х40 + 60х40 мм. Є моделі як для квартир так і для вуличного використання.

Преміум Плюс. Покращена версія дверей серії Преміум. Товщина полотна складає 95 мм. Як і в серії Преміум двері встановлюється на 3-х петлях на прихованих підшипниках. Використовуються втоплені броненакладки на циліндровий механізм.

Еліт. Топова серія дверей REDFORT. Крім товщини полотна в 95 мм вона має більш масивний короб товщиною 140 мм, утеплений мінеральною ватою. В якості ущільнювача використовується евроущільнювач ECO-KS.

Особливості конструкції і дизайну

Вхідні двері виробляються у всіх стандартних розмірах:

  • 860*2050 мм
  • 960*2050 мм
  • 1200*2050 мм

Зверніть увагу, в різних серіях розміри можуть відрізнятися на 1-2 см в ту чи іншу сторону.

За призначенням двері діляться на:

  • квартирні (покриті плівкою ПВХ для використання тільки всередині приміщення)
  • вуличні (покриті плівкою Vinorit або порошковою фарбою, можуть встановлюватися на вулиці, але тільки при наявності навісу розміром не менше 1*2 м)

За стилем діляться на:

  • мінімалістичні (рівний гладкий лист металу)
  • класичні (округлені лінії або прямі кути)
  • модерн (природні, природні лінії, властива їм плавність, плинність)

Двері покриваються плівками в широкому колірному діапазоні – венге, дуб медовий, золотий дуб, горіх темний, мідний антик, сірий і ще багато інших. Вони можуть бути як однакового кольору з двох сторін так і різного.

Підібрати двері за всіма цими параметрами можна у нас на сайті за допомогою фільтра який знаходиться в лівій колонці.

Купити вхідні двері REDFORT

Купити вхідні двері REDFORT можна в нашому Інтернет магазині. В каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ і передмістя). На всі двері Редфорт і роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

P.S.: Назва Редфорд неправильна, правильно Редфорт;)