Акцент (профіль)

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Параметри дверей Редфорт серії Акцент із гнутого профілю

У таблиці наведено основні характеристики дверей серії Акцент, виготовлених із гнутого профілю, а також узагальнені для всієї серії значення цих характеристик. Значення не завжди можуть відповідати наведеним у таблиці, оскільки періодично вони можуть змінюватися виробником, також вони можуть бути іншими для деяких партій продукції, а також достатньої кількості матеріалів для виробництва на даний момент.

ХарактеристикаЗначення
Призначенняквартирні, вуличні (в будинок)
Колірвенге, венге темний обрій, зріз дерева коньячний
Стильмодерн
Розмір блоку (ШxВ)860*2040, 960*2040 мм
Товщина полотна60-80 мм
Товщина металу полотна1,5-2,0 мм
Тип коробагнутий профіль
Утепленнямінеральна вата
Оздоблення полотнаМДФ/МДФ накладка
Замкибазові (Кедр, тип 252) можуть бути замінені на більш дорогі варіанти
Країна виробництваУкраїна

Що таке гнутий профіль у виробництві дверей

Сучасні вхідні двері промислового (не кустарного) виробництва переважно виконані з профільної труби або гнутого профілю. Основна відмінність дверей з гнутого профілю – для їх виготовлення використовуються цільногнуті листи металу, найчастіше товщиною 1,2 – 2 мм.

Виробництво вхідних дверей із гнутого профілю дозволяє покращити характеристики виробу. Можна виготовити полотно більшої товщини майже без збільшення ваги. Профіль забезпечує добру жорсткість конструкції, набагато вище ніж з куточка.

Що таке гнутий профіль у виробництві дверейФото ілюстративне. Реальний розріз профілю може відрізнятися залежно від моделі та комплектації.

Профіль дозволяє робити двері з кількома контурами ущільнення (притворами) по периметру. У таких дверей підвищена звуко- і теплоізоляція, а також привабливіший зовнішній вигляд і підвищена стійкість до злому. Чим складніша геометрична форма контуру профілю, тим вище його міцність. Крім того, щоб посилити стійкість полотна його доповнюють ребрами жорсткості, виконаними з того ж матеріалу, які можуть бути або тільки поздовжніми, або тільки поперечними, або комбінованими. Це захищає двері від відгину кутів, продавлювання або відтискання полотна від коробки.

Про виробника вхідних дверей Редфорт

Двері РЕДФОРТ – це висока якість за прийнятні гроші. В наявності на складі в Києві постійно зберігається велика кількість популярних моделей стандартних розмірів. Такі двері підійдуть як для квартир, офісів, так і для зовнішнього використання – будинків, дач, комерційної та іншої нерухомості.

Купити двері Редфорт серії Акцент із гнутого профілю

Купити вхідні двері REDFORT серії Акцент можна у нашому Інтернет-магазині MetalDoors. У нашому каталозі ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Також у нас часто відбуваються різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву та Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя) ). На всі двері Редфорт та роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо дверей Редфорт серії Акцент (профіль)

 • Які вхідні двері Редфорт Акцент (профіль) найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Редфорт серії Акцент (профіль) є моделі:

 • Які двері Редфорт Акцент (профіль) найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Редфорт серії Акцент (профіль) в цьому році:

 • Який отвір потрібний для вхідних дверей серії Акцент (профіль)?

  Двері Акцент (профіль) мають такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку: за шириною – 860, 960 мм, за висотою – 2040-2060 мм. Точнішу інформацію про розміри блоку можна отримати у картці конкретного товару.

  Для установки вхідних дверей необхідний отвір на 1-2 см ширший за дверний блок по всьому периметру. Наприклад, якщо розмір блоку 860 на 2050 мм – ідеальний отвір 900 на 2070 мм. Розмір отвору може бути трохи більшим, до тих розмірів, поки його закриває лиштва із зовнішнього боку.

 • Яка товщина металу у дверях Редфорт серії Акцент (профіль)?

  Товщина листа металу на полотні серії Акцент (профіль) складає від від 1,2 до 1,4 мм залежно від моделі. Зверніть увагу, що товщина металу полотна, як і інші параметри дверей, можуть змінитися без попередження.