Підбір за параметрами

Виробник
Ширина блока
Сегмент дверей
Стиль
Товщина полотна
Товщина металу полотна
Оздоблення внутрішнє
Склопакет и ковка
Основний замок
Колір
Колір зовні/всередині
Колір (всередині)
Контурів ущільнення

Композит (дві труби)

Показані 1 - 5 із 5 пунктів
Показані 1 - 5 із 5 пунктів

Параметри дверей Редфорт серії Композит із 2-х профільних труб

У таблиці наведено основні характеристики дверей серії Композит, виготовлених із профільних труб, а також узагальнені для всієї серії значення цих характеристик. Значення не завжди можуть відповідати наведеним у таблиці, оскільки періодично вони можуть змінюватися виробником, також вони можуть бути іншими для деяких партій продукції, а також достатньої кількості матеріалів для виробництва на даний момент.

ХарактеристикаЗначення
Призначенняквартирні, вуличні (в будинок)
Колірсірий композит, антрацит
Стилькласика, модерн
Розмір блоку (ШxВ)860*2050, 960*2050, 1200*2050 мм
Товщина полотна80-100 мм
Товщина металу полотна1,2-1,4 мм
Тип коробапрофільна труба (2 шт.)
Утепленнямінеральна вата (полотно)
Оздоблення полотнаМДФ (композит)/МДФ
Замкибазові (Kale) можуть бути замінені на більш дорогі варіанти
Країна виробництваУкраїна

Що таке профільна труба у виробництві дверей

Профільними трубами називають труби з перетином, що відрізняється від круглого. Найбільш поширені квадратні та прямокутні труби, з них і виготовляються вхідні двері.

При виробництві дверей з використанням профільної труби її частини з'єднуються між собою зварним швом. Це досить популярна конструкція, що має такі переваги як простота виготовлення і більш низька вартість.

Що таке профільна труба у виробництві дверейФото ілюстративне. Профільні труби різного перерізу.

Також цей варіант конструкції має свої мінуси. Це і більша вага конструкції. І неможливо зробити чверть на коробці (при використанні тільки однієї труби), чверть роблять на полотні, через що воно виступає з коробки. А також неможливість утеплити коробку, що особливо важливо у нинішній ситуації.

Про виробника вхідних дверей Редфорт

Двері РЕДФОРТ – це висока якість за прийнятні гроші. В наявності на складі в Києві постійно зберігається велика кількість популярних моделей стандартних розмірів. Такі двері підійдуть як для квартир, офісів, так і для зовнішнього використання – будинків, дач, комерційної та іншої нерухомості.

Купити двері Редфорт серії Композит із двох профільних труб

Купити вхідні двері REDFORT серії Композит можна у нашому Інтернет-магазині MetalDoors. У нашому каталозі ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Також у нас часто відбуваються різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву та Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя) ). На всі двері Редфорт та роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо дверей Редфорт серії Композит (дві труби)

 • Які вхідні двері Редфорт Композит (дві труби) найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Редфорт серії Композит (дві труби) є моделі:

 • Які двері Редфорт Композит (дві труби) найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Редфорт серії Композит (дві труби) в цьому році:

 • Який отвір потрібний для вхідних дверей серії Композит (дві труби)?

  Двері Композит (дві труби) мають такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку: за шириною – 860, 960 мм, за висотою – 2040-2060 мм. Точнішу інформацію про розміри блоку можна отримати у картці конкретного товару.

  Для установки вхідних дверей необхідний отвір на 1-2 см ширший за дверний блок по всьому периметру. Наприклад, якщо розмір блоку 860 на 2050 мм – ідеальний отвір 900 на 2070 мм. Розмір отвору може бути трохи більшим, до тих розмірів, поки його закриває лиштва із зовнішнього боку.

 • Яка товщина металу у дверях Редфорт серії Композит (дві труби)?

  Товщина листа металу на полотні серії Композит (дві труби) складає від від 1,2 до 1,4 мм залежно від моделі. Зверніть увагу, що товщина металу полотна, як і інші параметри дверей, можуть змінитися без попередження.