Підбір за параметрами

Ширина блока
Товщина металу полотна
Зовнішнє оздоблення
Оздоблення внутрішнє
Склопакет и ковка
Колір зовні/всередині
Колір (всередині)
Контурів ущільнення

Вхідні двері білі зсередини

Показані 1 - 12 із 45 пунктів
Показані 1 - 12 із 45 пунктів

Вхідні двері білого кольору дозволяють дуже широкий спектр комбінацій з численними елементами дизайну та інтер'єру. Це стосується навіть варіантів з однаковими тонами або сильних контрастів зі строкатими кольорами. Вхідні металеві двері завжди є центральним елементом і їх слід вибирати якомога ретельніше. Це перше, що всі бачать, як приходять додому. Двері мають велике значення не тільки на функціональному, а й на дизайнерському рівні. Вона значно впливає на цілісний і гармонійний дизайн усієї вхідної зони і їй слід приділяти особливу увагу як центральному елементу екстер'єру та інтер'єру.

Білі вхідні двері в інтер'єрі

Білий колір є універсальним і може бути повністю комбінований завдяки своєму нейтральному характеру. Це хороший вибір, якщо ви просто не можете визначитися. Білі вхідні двері визначені як контраст окремим деталям, таким як ручки або інша фурнітура.

Білий колір має широкий спектр. Крім чисто білого, існує безліч варіантів для вхідних дверей, які створюють приємніший зовнішній вигляд за рахунок тонкого змішування інших відтінків. Популярні такі кольори: амаретто, сосна прованс, ваніль, бежевий бетон та інші. У більшості випадків вони використовуються з внутрішньої сторони дверей.

Багато дверей не чисто білі, а мають білий колір RAL 9016, який також називається транспортним білим. На відміну від суто білого варіанта, цей колір має дуже тонкий сірий відтінок. Тим не менш, ця тонка адаптація сильно впливає на зовнішній вигляд вхідних дверей – бруд стає менш помітним, а зовнішній вигляд здається більш домашнім, ніж стерильним. Саме тому цей колір сьогодні все частіше використовується в інтер'єрі, а також для меблів. Також вхідні білі двері часто вибирають для гармонійного поєднання з білими міжкімнатними дверима.

Вхідні двері білого кольору дуже добре поєднуються з різними формами скляних елементів. Вони не тільки пом'якшують вигляд вхідних дверей, але й заливають природним світлом простір за нею.

Існує також безліч інших матеріалів, які можуть добре поєднуватися з вхідними дверима, наприклад:

 • натуральне дерево всіх кольорів;
 • натуральний камінь;
 • цегла.

Кольорові акценти можуть бути досягнуті за допомогою інших елементів. Існує багато можливостей для дизайну за допомогою меблів, підлог та інтер'єру в цілому.

Часто використовують світлі та непомітні пастельні тони. Вхідні двері білого кольору створюють додатковий світлий акцент, доброзичливий і привабливий.

Білий колір – гарний вибір для вхідних дверей. Вона створює чіткий контраст і водночас баланс.

Часті питання щодо вхідних дверей білі всередині

 • Які вхідні двері білі всередині найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері білі всередині є моделі:

 • Які двері білі всередині найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей білі всередині серії в цьому році:

 • Які вхідні двері зараз в моді?

  На сьогодні популярні моделі в стилі мінімалізму, з невеликою кількістю чітких і строгих ліній, а також монохромних кольорів. Одним із найбільш затребуваних комбінацій кольорів є антрацит зовні та білий усередині. Сучасні технології дозволяють пофарбувати дверну коробку в два кольори – зовні двері будуть повністю сірого кольору, а всередині повністю білого.
 • На які білі вхідні двері варто звернути увагу?

  На сьогодні найкраще співвідношення ціна/якість мають вхідні двері Редфорт та Very Dveri. Крім невисокої ціни на ці двері пропонується недорогий монтаж та безкоштовна доставка по Києву.
 • Які білі вхідні двері можна встановити максимально швидко?

  Найбільш швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня.