Залізні двері

Показані 1 - 12 із 17 пунктів
Показані 1 - 12 із 17 пунктів

Залізні двері – це вироби, які виготовляються повністю з металу. Це може бути найпростіша конструкція з одним листом металу, яка посилена металевими куточками. Такі двері придатні тільки для технічних та госпприміщень, тому що вони лише закривають вхід у приміщення та не надають жодної звуко- та теплоізоляції.

Найбільш часто зустрічаються залізні двері складаються з 2-х листів металу – зовні і всередині. Між ними знаходиться ребра жорсткості та утеплювач (мінеральна вата, кам'яна вата, пінопласт тощо). Такі двері вже можна використовувати в будинку чи квартирі, проте за своїми характеристиками вони відстають від сучасніших варіантів. Але якщо Вам потрібен надійний недорогий варіант – двері повністю із заліза непоганий вибір.

Вартість вхідних залізних дверей у Києві

Залізні вхідні дверіЦіна
Двері Редфортвід 4900 грн
Двері VeryDveriвід 8000 грн
Двері SteelGuardвід 10600 грн
Двері Qdoorsвід 10200 грн
Двері Фортвід 10000 грн

Преимущества железных дверей

 • міцна конструкція;
 • тривалий термін експлуатації;
 • надійний захист (у середньому ціновому діапазоні та вище);
 • сучасний дизайн (підходить для стилю лофт);
 • якісна фурнітура;
 • функціональність (дооснащення різними системами захисту);
 • захист від злому (замки та циліндри повинні бути захищені бронепластинами та броненакладками);
 • екологічні матеріали.

Товщина металу залізних дверей

Купуючи залізні вхідні двері, зверніть увагу на товщину металу як на полотні, так і на коробці. Більшість дверей, у яких у конструкції полотна є лист металу, мають його товщину 1,2 - 2 мм. Є економ варіанти дверей, у яких товщина листа 1 мм, інколи ж і 0,8 мм. Китайські двері можуть бути з металу значно меншої товщини. Часто можна зустріти варіант, коли сам лист металу досить тонкий, але посилений у місцях кріплення петель та замку, щоб готовий виріб не перекошувався у процесі експлуатації. Залізні двері з товщиною металу більше 2 мм для використання в квартирах не є доцільними, тому що це не дає особливих переваг, але значно ускладнює конструкцію та збільшує вартість.

Товщина металу коробки залізних дверей зазвичай трохи більше ніж полотна. Це пов'язано з тим, що вона повинна витримувати на собі щільне дверне, яке створює на неї навантаження. Короб може бути виконаний із профільної труби (одної або кількох) або гнутого профілю. Він також як і полотно може бути посилений у місцях кріплення петель.

Де купити вхідні залізні двері?

Купити залізні двері у Києві Ви можете у нашому магазині. Також можна замовити металеві двері нестандартних розмірів. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із дверима та встановлять їх на об'єкті того ж дня. Для готових залізних дверей зі складу час монтажу може становити 1-2 дні. Установка дверей можлива не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Для встановлених нами дверей із заліза надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо вхідних дверей залізні

 • Які вхідні двері залізні найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері залізні є моделі:

 • Які двері залізні найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей залізні серії в цьому році:

 • Які залізні двері є на складі?

  Зі складу прямо зараз можна забрати двері виробництва REDFORT та Very Dveri.
  ОБОВ'ЯЗКОВО до виїзду на склад уточніть по телефону їх наявність (у вибраному кольорі, розмірі та потрібному відкриванні) і зарезервуйте (отримайте номер резерву).
  Також можлива оперативна доставка день в день.

 • Які залізні двері можна встановити сьогодні/завтра?

  Максимально швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня.

 • Які розміри отвору в стіні під залізні двері?

  Більшість виробників дотримуються таких розмірів за зовнішнім периметром дверного блоку:

  • по ширині – 860, 960, 1200 мм;
  • по висоті – 2040-2060 мм.

  Розмір отвору під залізні двері повинен бути на 2-4 см більшими за розмір дверного блоку.