Арочні двері під замовлення

Замовлення на індивідуальні вхідні двері з аркою тимчасово не приймаються

Виробляємо вхідні арочні двері на замовлення. Дизайн дверей може бути будь-яким. Для обробки використовують порошкове напилення, панелі МДФ, масиви з цінних порід дерев. Можливе додавання скляних вставок, дзеркал, кованих деталей тощо.

Вхідні арочні двері на замовлення з 4-х стулок

Вхідні арочні двері на замовлення з 4-х стулок

Арки за всіх часів вважалися чудовим дизайнерським рішенням. Сьогодні арочні вхідні двері – це класика, яка є показником чудового смаку. Як правило, ці елітні вироби встановлюються у власні будинки та котеджі – це незвичайно, стильно та красиво. Аркова форма навіть найстандартніших дверей надасть незвичного вигляду та витонченості.

Вхідні арочні двері на замовлення з глухими панелями з боків

Вхідні арочні двері на замовлення з глухими панелями з боків

Де купити арочні вхідні двері на замовлення в Києві?

Купити вхідні арочні двері на замовлення для заміського будинку або котеджу можна в нашому Інтернет магазині. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із арочними дверима і встановлять їх на об'єкті того ж дня. Час виготовлення вхідних дверей арочного типу залежить від складності, комплектації моделі та завантаженості виробництва. Встановлення можливе не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Для встановлених нами вхідних дверей індивідуальних розмірів з аркою надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо вхідних дверей арочним

 • Чи можна виготовити арочні двері на замовлення за моїми розмірами?

  Арочні вхідні двері не бувають стандартними та виготовляються лише за розмірами замовника. Крім того можна індивідуально вибрати колір, скління та декори. Також є можливість застосування широкого спектру заходів безпеки: надійні замки, протизламні циліндри, броненакладки, бронепластини, скло триплекс та інше.

 • Які розміри арочних вхідних дверей?

  Розмір арочних дверей визначається замовником. У разі дуже широкого отвору під двері, з боків можна додати глухі панелі у колір та стиль дверей.

 • Де встановлюються арочні двері?

  Сфера застосування арочних дверей не така велика як звичайних полуторних, але все ж таки їх нерідко встановлюють у заміські будинки, котеджі, а також офіси, лікарні, церкви.

 • Що краще: зробити стандартний отвір чи замовити нестандартні двері?

  Завжди краще підігнати дверний отвір під стандарт. Це буде дешевшим і швидшим. Нестандартні двері необхідно чекати з виробництва і коштувати вони будуть значно дорожче за двері такої ж комплектації, але в стандартних розмірах. Звертайтеся, наші установники можуть розширити отвір так і зменшити його до необхідних розмірів.