Бронедвері

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Бронедвері - дійсно зможе захистити Вас від куль?

Броньовані двері - під цією назвою найчастіше маються на увазі звичайні металеві вхідні двері, які виготовлені з міцних металевих елементів, а конструкція силового каркаса здатна витримувати грубу силову дію.

Назва "бронедвері" прижилася в розмовній мові з кінця 90-х років, а багато магазинів і виробників досі її використовують. Такі двері не захистять вас від куль. Броньовані двері у прямому розумінні цього слова використовуються у банківських сховищах, деяких пунктах обміну валют, бомбосховищах та інших об'єктах спеціального призначення.

Але технічні характеристики і висока зламостійкість вхідних дверей забезпечать комфорт і безпеку вашому будинку. Більшість дверей встановлюються якісні замкові механізми. Бажано використання врізних замків різних типів – циліндрові та сувальдні. Це забезпечує найефективніший захист. Також обов'язковим є встановлення додаткових елементів захисту – броненакладок для циліндрів та захисних бронепластин для сувальдних замків.

Переваги бронедверей

  • міцна, надійна конструкція;
  • захист від шуму та холоду (максимальний захист у дверях з терморозривом);
  • тривалий термін експлуатації;
  • сучасний дизайн;
  • фурнітура відомих виробників;
  • функціональність (можливість дооснащення різними системами захисту);
  • захист від багатьох способів злому (замки та циліндри захищені бронепластинами та броненакладками);
  • безпечні та екологічні матеріали.

Товщина полотна металевих дверей

Вибираючи броньовані двері слід звертати увагу також і на товщину полотна. Більшість варіантів дверей виготовляється із сталевих листів завтовшки від 1,2 до 2,0 мм. Але так само є дешевші варіанти завтовшки 1,0 мм і навіть 0,8 мм. Тонку сталь легше пошкодити, їй не вистачає жорсткості та міцності. Щоб броньовані двері з тонкими листами металу не перекошувалися при значному навантаженні їх посилюють товстішими листами в місцях кріплення петель і замку.

Бронедвері з товщиною понад 3,0 мм не зовсім підходять для встановлення в квартири та будинки. Вони надто важкі, що може спричинити деякі ускладнення під час експлуатації. Дверний блок великої маси дає велике навантаження на стіни, для його утримання необхідно використовувати 3-4 петлі.

Товсті бронедвері (зломостійкі) використовуються в місцях з високою загрозою розтину зі зломом. Це найбільш актуально у заміських котеджах, складах, приміщеннях для зберігання цінних речей тощо.

Де купити броньовані двері в Києві?

Придбати готові до встановлення бронедвері Ви можете у нашому магазині. Також Ви можете замовити вхідні двері нестандартних розмірів. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із дверима та встановлять їх на об'єкті того ж дня. Для готових бронедверей зі складу час монтажу може становити 1-2 дні. Встановлення можливе не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Для встановлених нами дверей надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо бронедверей

Які броньовані двері можете встановити максимально швидко (1-2 дні)?

Найбільш швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня.

Які броньовані двері можна забрати самовивозом сьогодні?

Під'їхати та забрати вхідні двері зі складу можна прямо зараз. Вибрати модель можна в розділі REDFORT та Very Dveri.
ОБОВ'ЯЗКОВО до виїзду на склад уточніть по телефону її наявність (у вибраному кольорі, розмірі та потрібному відкриванні) та зарезервуйте (отримайте номер резерву).

Які розміри стандартних бронедверей?

Більшість виробників дотримуються таких розмірів за зовнішнім периметром дверного блоку:
  • по ширині – 860, 960, 1200 мм;
  • по висоті – 2040-2060 мм.