Бронедвері

Показані 1 - 12 із 20 пунктів
Показані 1 - 12 із 20 пунктів

Бронедвері - дійсно зможе захистити Вас від куль?

Броньовані двері - під цією назвою найчастіше маються на увазі звичайні металеві вхідні двері, які виготовлені з міцних металевих елементів, а конструкція силового каркаса здатна витримувати грубу силову дію.

Назва "бронедвері" прижилася в розмовній мові з кінця 90-х років, а багато магазинів і виробників досі її використовують. Такі двері не захистять вас від куль. Броньовані двері у прямому розумінні цього слова використовуються у банківських сховищах, деяких пунктах обміну валют, бомбосховищах та інших об'єктах спеціального призначення.

Але технічні характеристики і висока зламостійкість вхідних дверей забезпечать комфорт і безпеку вашому будинку. Більшість дверей встановлюються якісні замкові механізми. Бажано використання врізних замків різних типів – циліндрові та сувальдні. Це забезпечує найефективніший захист. Також обов'язковим є встановлення додаткових елементів захисту – броненакладок для циліндрів та захисних бронепластин для сувальдних замків.

Переваги бронедверей

 • міцна, надійна конструкція;
 • захист від шуму та холоду, максимальний захист досягаэться у дверях з терморозривом;
 • тривалий термін експлуатації;
 • сучасний дизайн;
 • фурнітура відомих виробників;
 • функціональність, можливість дооснащення різними системами захисту;
 • захист від багатьох способів злому, замки та циліндри захищені бронепластинами та броненакладками;
 • безпечні та екологічні матеріали.

Товщина полотна металевих дверей

Вибираючи броньовані двері слід звертати увагу також і на товщину полотна. Більшість варіантів дверей виготовляється із сталевих листів завтовшки від 1,2 до 2,0 мм. Але так само є дешевші варіанти завтовшки 1,0 мм і навіть 0,8 мм. Тонку сталь легше пошкодити, їй не вистачає жорсткості та міцності. Щоб броньовані двері з тонкими листами металу не перекошувалися при значному навантаженні їх посилюють товстішими листами в місцях кріплення петель і замку.

Бронедвері з товщиною понад 3,0 мм не зовсім підходять для встановлення в квартири та будинки. Вони надто важкі, що може спричинити деякі ускладнення під час експлуатації. Дверний блок великої маси дає велике навантаження на стіни, для його утримання необхідно використовувати 3-4 петлі.

Товсті зломостійкі бронедвері використовуються в місцях з високою загрозою розтину зі зломом. Це найбільш актуально у заміських котеджах, складах, приміщеннях для зберігання цінних речей тощо.

Де купити броньовані двері в Києві?

Придбати готові до встановлення бронедвері Ви можете у нашому магазині. Також Ви можете замовити вхідні двері нестандартних розмірів. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із дверима та встановлять їх на об'єкті того ж дня. Для готових бронедверей зі складу час монтажу може становити 1-2 дні. Встановлення можливе не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Для встановлених нами дверей надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо вхідних дверей броньовані

 • Які вхідні двері броньовані найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері броньовані є моделі:

 • Які двері броньовані найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей броньовані серії в цьому році:

 • Які броньовані двері можете встановити максимально швидко (1-2 дні)?

  Найбільш швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня.

 • Які броньовані двері можна забрати самовивозом сьогодні?

  Під'їхати та забрати вхідні двері зі складу можна прямо зараз. Вибрати модель можна в розділі REDFORT та Very Dveri.
  ОБОВ'ЯЗКОВО до виїзду на склад уточніть по телефону її наявність (у вибраному кольорі, розмірі та потрібному відкриванні) та зарезервуйте (отримайте номер резерву).

 • Какие размеры стандартных бронедверей?

  Більшість виробників дотримуються таких розмірів за зовнішнім периметром дверного блоку:

  • по ширині – 860, 960, 1200 мм;
  • по висоті – 2040-2060 мм.