Вхідні двері Туреччина

Зараз у продажу немає турецьких дверей

Але є дуже хороші українські ;)

В наявності "на сьогодні" та з безкоштовною доставкою (крім технічних)

Хороші українські двері

Вхідні двері Турція в Києві

Необхідно вживати різних заходів, щоб зробити житло безпечнішим. У цьому світлі особливо важливою є надійність вхідних дверей. Металеві моделі дверей підходять якнайкраще. Сталеві корпуси таких виробів виготовляються з використанням сучасних технологічних засобів. Завдяки цьому житлові приміщення тепер стають набагато безпечнішими.

Вхідні двері будівель забезпечують безпеку та естетичний зовнішній вигляд входів у будівлі. Залежно від архітектури будівлі є різні моделі турецьких дверей, такі як сталеві або дерев'яні двері. Для того, щоб вхідні турецькі двері служили довгі роки, перевагу слід віддавати двері, що підходить до конструкції та розташування будівлі.

Ціни на турецькі вхідні двері

Турецькі сталеві двері – це двері, що гарантують безпеку завдяки тому, що вони виготовляються із сталевого листа. Ціни на ці двері залежать від матеріалу, з якого вони виготовлені, якості виготовлення та розміру. Розмір входу до будівлі дуже важливий щодо ціни. Причиною цього є норма використання матеріалу, який буде використовуватися у дверях, які будуть вироблятися відповідно до розміру.

Сталевий матеріал – матеріал із високою ціною. Чим більше кількість сталевого матеріалу буде використано у виробництві, тим вищою буде ціна. Ще одним фактором, що впливає на ціну вхідних дверей, є покриття та прикраси на них. Матеріали покриття, стійкі до зовнішніх факторів, відіграють важливу роль у визначенні ціни на турецькі металеві двері. У той же час на ціну впливає наявність міцного скла або кованих прикрас, які будуть використовуватися на дверях.

На що звернути увагу при виборі вхідних дверей з Туреччини

Щоб переконатися, у правильності вибору вхідних турецьких дверей для свого будинку, треба подумати як про форму, так і про функції, які повинні мати двері і як вони повинні працювати.

З погляду стилю слід враховувати матеріал, колір та дизайн дверей з Туреччини. Зрештою, все зводиться до особистих переваг і є багато варіантів.

Також потрібно враховувати термін служби дверей. Важливо вибрати турецькі двері, які можуть протистояти умовам клімату, де вони будуть встановлені. Також треба враховувати енергоефективність і вибирати двері, які не дозволяють небажаному гарячому або холодному повітрю входити та виходити з дому.

Типи вхідних дверей

Є кілька стилів вхідних дверей Туреччини. Визначившись, які функції мають бути біля зовнішніх дверей, прийде розуміння того, двері з якого матеріалу краще вибирати.

Вхідні двері зі склопластику – чудовий варіант, оскільки вони розраховані на тривалий термін служби. Можна вибрати тверде скловолокно або легко додати основні або бічні вікна. Матеріал та ізольовані рами цих дверей надзвичайно міцні, що підвищує безпеку будинку та підвищує його енергоефективність.

Сталеві зовнішні двері ідеально підходять для тих випадків, коли потрібна велика безпека, але вони також можуть покращити стиль будинку чи офісу. Ці двері можуть бути повністю виготовлені зі сталі, але вони також можуть мати вікна. Можна вибрати промисловий сталевий вигляд або пофарбовані або шпон дерева у зовнішньому покритті.

Вінілові двері патіо добре протистоять умовам нашого клімату. Вони дуже енергоефективні та надзвичайно довговічні, розраховані на роботу в найсуворіших погодних умовах. Це ідеальні двері, які пропускають світло в будинок і створюють затишний вхід з тераси або патіо.

Доставка і установка турецьких дверей

Ми надаємо повний комплекс послуг. Можлива доставка по Києву і області нашим автомобілем, а також компаніями перевізниками по Україні. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту (тільки Київ і передмістя).

Можлива доставка і установка турецьких вхідних дверей нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області – Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Біличі, Боярка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Хотів, Чабани, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка , Лісники, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Васильків, Обухів, Українка, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Димер, Жукин, Борова, Стайки, Любарці, Морозівка, Перемога, Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Баришівка, Березань, Басань, Биков, Пісківка, Кодра, Феневичі, Леонівка.

Часті питання щодо вхідних дверей турецькі

 • Які обмеження на монтаж вуличних сталевих турецьких дверей?

  Вимоги ті ж, що й для українських – холодний (неопалювальний) герметичний тамбур та захисний козирок із мінімальними розмірами 1х1,5 м.

 • Які вхідні двері зараз модні?

  Зараз у моді моделі у стилі модерн та хай-тек, а також лофт. Це рівні гладкі полотна, деякі моделі із додаванням мінімального декору у вигляді молдингів. Колір із зовнішнього боку антрацит, бетон або коричневий, а з внутрішнього найбільш популярний білий.

 • Які розміри дверного отвору?

  Більшість виробників дотримуються таких розмірів за зовнішнім периметром дверного блоку:

  • по ширині – 860, 960, 1200 мм;
  • по висоті – 204-206 мм.

  Точну інформацію можна отримати у картці конкретного товару. Розмір отвору в стіні повинен бути мінімально на 1-2 см ширше і вище за розміри дверного блоку, а максимальний розмір отвору повинен бути таким, щоб повністю перекривався наличниками.

 • Як вас знайти?

  Наш Інтернет-магазин (офіс) знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Степана Бандери (Московський) 11, недалеко від м. Петрівка (Почайна).
  Зверніть увагу, це не Епіцентр, адреса Епіцентру – просп. Степана Бандери 11А.
  Будь ласка, уточнюйте наявність конкретного виставкового зразка та іншу інформацію по телефону.