Підбір за параметрами

Ширина блока
Товщина металу полотна
Оздоблення внутрішнє
Склопакет и ковка
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Вхідні двері антрацит

Показані 1 - 12 із 34 пунктів
Показані 1 - 12 із 34 пунктів

Вхідні двері кольору антрацит свідчать про елегантність і почуття стилю власника будинку, при цьому не надто нав'язливі для очей. Цей колір є одночасно і трендом, і класикою. Протягом кількох років він просто не виходить із моди, що пояснюється його незмінною елегантністю і водночас вражаючим розмаїттям комбінацій. Для вхідних дверей антрацит пропонує високий рівень нейтральності і в той же час він напрочуд благородний, що навряд чи можна досягти з іншими відтінками сірого. Ця властивість проявляється завдяки близькому сусідству кольору антрацит із класичним чорним, що символізує елегантність. Однак якщо найтемніший з усіх варіантів антрациту є дуже різким контрастом, то трохи світліший відтінок пропонує значно більше гармонії.

Антрацит – це ідеальний компроміс між нейтральним сірим та контрастним чорним. Особливо гармонійно він виглядає у поєднанні зі світлими квітами, такими як білий. Тому універсальна естетика вхідних дверей кольору антрациту поєднується практично з усіма архітектурними стилями. З антрацитом вхідні двері однаково добре виглядають як з плоскими поверхнями, так і з рельєфними, а також зі вставками склопакетів.

Які вхідні двері зараз модні?

Вхідні двері антрацитового кольору виглядають благородно навіть із простими прямими лініями та плоскими поверхнями. У поєднанні з молдингами, склом та іншими матеріалами створюються гармонійні комбінації. Однак двері також можуть не менш ефектно виглядати з вигнутими формами поверхні. Ділянки з рельєфними елементами можуть задавати особливі акценти і практично кожен може вибрати антрацитові вхідні двері відповідно до індивідуальних потреб.

Можна також використовувати альтернативні кольори для вхідних дверей, які максимально близькі до антрациту. Такими кольорами можуть бути: сірий, графіт, венге сірий горизонт, лофт базальт і навіть чорний матовий.

Де встановлюються двері Антрацит?

Вхідні двері можуть використовуватися для різних приміщень. Крім основного входу в передній частині будинку, можна також використовувати двері Антрацит до підвалу або підсобного приміщення. Залежно від призначення, вони повинні відповідати певним вимогам щодо теплоізоляції та безпеки. Найкращі броньовані двері абсолютно марні, якщо поруч із ними знаходяться менш надійні двері або погано захищене вікно.

Дизайн і функціональність дверей кольору антрацит дуже взаємопов'язані і створюють вхід, який зустрічає вас естетично і пропонує передчуття затишного будинку.

Часті питання щодо вхідних дверей антрацит

 • Які вхідні двері антрацит найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері антрацит є моделі:

 • Які двері антрацит найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей антрацит серії в цьому році:

 • Які вхідні двері зараз модні?

  На сьогодні популярні моделі в стилі мінімалізму, з невеликою кількістю чітких і строгих ліній, а також монохромних кольорів. Одним із найбільш затребуваних кольорів є антрацит або його близькі відтінки.
 • На які двері варто звернути увагу?

  На сьогодні найкраще співвідношення ціна/якість мають вхідні двері Редфорт та Very Dveri. Окрім невисокої ціни на ці двері пропонується недорога установка та безкоштовна доставка по Києву.
 • Які двері можна встановити максимально швидко?

  Найбільш швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня.