Полуторні двері під замовлення

Для розрахунку вартості нестандартного блоку вхідних дверей напишіть нам на e-mail metaldoors.com.ua@gmail .com або Viber / Telegram (098) 199-86-42.

Порівняно з класичними одностулковими дверима, двостулкові або полуторні вхідні двері не тільки роблять вхід до приміщення істотно ширшим, а й мають статусний ефект.

Конструкція подвійних дверей

Двостулкові двері, також звані двопільними дверима, складаються або з двох рухомих, або з однієї рухомої та однієї нерухомої стулки. Стулки можуть бути однакового розміру у випадку класичних двостулкових дверей або різного варіанта в Україні, що найчастіше зустрічається, звідси і отримав назву – полуторні двері. Двостулкові двері з двома рухомими стулками відкриваються назовні від центру з обох боків, одна – ліворуч, інша – праворуч.

Вхідні полуторні двері на індивідуальне замовлення

Вхідні двопільні двері за індивідуальним замовленням

У дверних дверях нерухома стулка служить бічною панеллю, яку можна відкрити при необхідності, а при звичайній експлуатації вона зафіксована в коробі за допомогою шпінгалетів. Щоб отримати дійсно індивідуальні двостулкові або полуторні вхідні двері, які покращать ваш вхід як візуально, так і функціонально, у вас є безліч варіантів при індивідуальному замовленні їх на виробництві.

Розміри двопільних дверей

Визначте необхідні розміри – висоту та ширину дверей. Для цього попередньо виміряйте розміри вхідного отвору. Має сенс встановлювати полуторні двері при ширині отвору понад 1,1 м, а краще за 1,2 м.

Розмір стандартного блоку полуторних дверей, які можуть бути на складі в Києві, складає 1,2х2,05 м. Рідше бувають блоки шириною 1,3 м. Але якщо ваш отвір ширший, залишається тільки два варіанти – або зменшити його до стандартного або виготовляти подвійні двері на замовлення.

Полуторні двері в загальному коридорі із закладкою отвору

Полуторні двері в загальному коридорі із закладкою отвору

Перший варіант більш актуальний, якщо вас підтискають терміни, оскільки виготовлення нестандартної півторки займе кілька тижнів.

Якщо ж вам потрібні полуторні двері для загального коридору на поверсі, замовляти двері за індивідуальними розмірами не має сенсу – наші майстри самі приведуть ваш отвір до необхідних розмірів і встановлять стандартні двері. Вибрати модель півторки можна у цьому розділі.

Цей варіант не тільки значно дешевше, але й двері можуть бути встановлені вже наступного дня після замовлення.

Сучасні або класичні вхідні двері

Залежно від того, чи хочете ви замовити сучасні або класичні вхідні двері, можна додати склопакети, декоративне коване оформлення та бічні панелі. Вони зроблять ваш вхід яскравим і привабливим.
Двостулкові вхідні двері візуально відкривають приміщення, випромінюють особливу атмосферу і дозволяють одночасно входити багатьом гостям. Як і одностулкові моделі, двостулкові вхідні двері можуть бути різних форм.

Окрім скляних елементів у самих вхідних дверях можна встановити додаткове скління для надання ще більшої яскравості та комфорту. Фрамуга встановлюється у верхній частині дверей та забезпечує світло, не зменшуючи при цьому захисні властивості самих дверей.

Бічні панелі, розташовані поруч із дверима, виконують функцію вікон від підлоги до стелі. Вони мають ту перевагу, що забезпечують приміщення природним денним світлом. Це не тільки гарно виглядає, а й заощаджує електроенергію протягом дня. Скління бічних панелей та фрамуг доступне не тільки у вигляді прозорого скла, але й в інших видах скла, у тому числі безпечного скла – триплексу. Декоративне та тоноване скло забезпечують високий рівень захисту конфіденційності. Незалежно від того, чи має вхідні двері одну або дві стулки - відкрийте і використовуйте цю естетично і практично ефективну можливість розширити ваші вхідні двері.

Де купити вхідні двері під замовлення в Києві?

Купити вхідні двері під замовлення для заміського будинку або котеджу можна в нашому Інтернет магазині. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із двостулковими дверима та встановлять їх на об'єкті того ж дня. Час виготовлення вхідних подвійних дверей залежить від складності, комплектації моделі і завантаженості виробництва. Установка можлива не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Для встановлених нами вхідних дверей індивідуальних розмірів надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо вхідних дверей двопільним

 • Чи можна виготовити подвійні двері на замовлення за моїми розмірами?

  Можливо виготовити двостулкові вхідні двері не тільки за розмірами замовника, але й індивідуально вибрати колір, скління та декори. Також є можливість застосування широкого спектру заходів безпеки: надійні замки, протизламні циліндри, броненакладки, бронепластини, скло триплекс та інше.

 • Які розміри полуторних вхідних дверей?

  Розмір стандартних полуторних дверей по зовнішньому периметру блоку зазвичай становить 1200х2050 мм. Двері складаються з функціональної стулки шириною приблизно 90 см і стулки, що фіксується за допомогою шпингалетів, шириною близько 30 см (у різних моделях співвідношення може бути різним).

 • Де використовуються полуторні двері?

  Сфера застосування подвійних дверей досить велика – будинки, заміські котеджі, офіси, лікарні, але найчастіше це тамбурні двері, двері до загального коридору, двері на поверх або двері в під'їзд.

 • Що краще: зробити стандартний отвір чи замовити нестандартні двері?

  Завжди краще підігнати дверний отвір під стандарт. Це буде дешевшим і швидшим. Нестандартні двері необхідно чекати з виробництва і коштувати вони будуть значно дорожче за двері такої ж комплектації, але в стандартних розмірах. Звертайтеся, наші установники можуть розширити отвір так і зменшити його до необхідних розмірів.