Вхідні двері

Показані 1 - 12 із 432 пунктів
Показані 1 - 12 із 432 пунктів

Придбати вхідні двері Київ онлайн

Вхідні двері - візитна картка вашого будинку. Перш за все, вони забезпечують безпеку будинку і захист від сторонніх людей. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір високоякісних вхідних дверей від українських виробників. Асортимент включає як надійні моделі початкового рівня для невеликого бюджету так і бронедвері преміум-класу, які відрізняються найвищими заходами безпеки. На нашому сайті ви знайдете металеві двері в порошковій покрасці, з МДФ-накладками, двері в квартиру, дім, зі склопакетом, для будівельників, технічні, полуторні та інше.

Ми пропонуємо вхідні двері з самими різними характеристиками:

  • різна товщина полотна
  • наповнення вхідних дверей, короба
  • різна дверна фурнітура (від економ до преміум класу)
  • різні варіанти розмірів дверного блоку
  • найрізноманітніші рішення по стилю ваших дверей (від класики до двоколірних моделей)

Вирішальними критеріями якості при покупці нових вхідних дверей є:

  • стійкість до погодних впливів
  • надійний захист від злому
  • хороші показники теплоізоляції
  • висока енергоефективність

Дизайн вхідних дверей

Вхідні двері бувають різних конструкцій. Асортимент продукції варіюються від класичної елегантності до сучасного стилю хай-тек і навіть лофт. Також представлені двері з додатковою стулкою (полуторні), зі скляними вставками, склопакетами і ковкою.

Надежные современные входные двери для дома и офиса купить в Киеве недорого

Стандартні та нестандартні розміри

Вхідні двері стандартного розміру (розміри блоку по зовнішньому периметру)

Висота: 2050 мм
Ширина: 860, 960 и 1200 мм

Наведені значення є середньостатистичними і можуть відрізнятися у різних виробників до декількох сантиметрів в ту чи іншу сторону. У більшості випадків це не є критичним, так як розмір отвору повинен бути на кілька сантиметрів більше розмірів блоку. Якщо ж може виявитися, що двері «впритул» з розміром отвору і розширити його не є можливим, краще уточнити точний розмір дверного блоку безпосередньо перед покупкою.

Вхідні двері нестандартного розміру

У разі, якщо дверний проріз неможливо "підігнати" до стандартних розмірів, можна замовити вхідні двері нестандартних розмірів. Недоліком такого варіанту буде подорожчання дверей в порівнянні зі стандартним варіантом, а також більш тривалий термін її очікування.

Теплоізоляційні характеристики

Важный момент при покупке двери в дом – защита  от потерь тепла . Чтобы отопление из гостиной не выходило через входную дверь, конструкция должна соответствовать определенным критериям. Хорошие теплоизоляционные свойства зависят от конструкции и качества уплотнений. Коэффициент теплопередачи является хорошим показателем для оценки теплоизоляционных свойств.

Чем ниже коэффициент теплопередачи, тем лучше теплоизоляционные свойства входной двери. Минимальные потери тепла достигаются во входных дверях с терморазрывом.

Такие двери сейчас широко представлены и можно подобрать не только подходящий внешний вид, но и под среднюю температуру в зимний период в вашем регионе, не переплачивая за двери ориентированные на более низкие температуры и соответственно более дорогие.

Доставка и установка – входная дверь под ключ

Вы можете купить входные двери как с доставкой по Киеву, так и по всей Украине. Наш магазин предлагает услуги по доставке и установке входных дверей по Киеву и области. По Украине мы предлагаем доставку транспортными компаниями. Постоянно действующие акции на входные двери в нашем магазине, уточняйте информацию по действующим предложениям у наших менеджеров.

Помните, что Ваша входная дверь это Ваша безопасность. Мы всегда рады помочь Вам определится с выбором, подобрать необходимый дизайн и помочь с выбором входной двери в соотношении с требуемыми характеристиками и Вашим бюджетом.