Підбір за параметрами

Товщина металу полотна
Колір зовні/всередині

Вхідні двері

Показані 1 - 12 із 492 пунктів
Показані 1 - 12 із 492 пунктів

Придбати вхідні двері Київ онлайн

Вхідні двері – візитна картка вашого будинку. Перш за все, вони забезпечують безпеку будинку і захист від сторонніх людей. У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір високоякісних вхідних дверей від українських виробників. Асортимент включає як надійні моделі початкового рівня для невеликого бюджету так і бронедвері преміум-класу, які відрізняються найвищими заходами безпеки. На нашому сайті ви знайдете металеві двері в порошковій покрасці, з МДФ-накладками, двері в квартиру, дім, зі склопакетом, для будівельників, технічні, полуторні та інше.

Ми пропонуємо вхідні двері з самими різними характеристиками:

  • різна товщина полотна
  • наповнення вхідних дверей, короба
  • різна дверна фурнітура (від економ до преміум класу)
  • різні варіанти розмірів дверного блоку
  • найрізноманітніші рішення по стилю ваших дверей (від класики до двоколірних моделей)

Вирішальними критеріями якості при покупці нових вхідних дверей є:

  • стійкість до погодних впливів
  • надійний захист від злому
  • хороші показники теплоізоляції
  • висока енергоефективність

Дизайн вхідних дверей

Вхідні двері бувають різних конструкцій. Асортимент продукції варіюються від класичної елегантності до сучасного стилю хай-тек і навіть лофт. Також представлені двері з додатковою стулкою (полуторні), зі скляними вставками, склопакетами і ковкою.

Надійні сучасні вхідні двері для дому та офісу купити в Києві недорого

Стандартні та нестандартні розміри

Вхідні двері стандартного розміру (розміри блоку по зовнішньому периметру)

Висота: 2050 мм
Ширина: 860, 960 и 1200 мм

Наведені значення є середньостатистичними і можуть відрізнятися у різних виробників до декількох сантиметрів в ту чи іншу сторону. У більшості випадків це не є критичним, так як розмір отвору повинен бути на кілька сантиметрів більше розмірів блоку. Якщо ж може виявитися, що двері «впритул» з розміром отвору і розширити його не є можливим, краще уточнити точний розмір дверного блоку безпосередньо перед покупкою.

Вхідні двері нестандартного розміру

У разі, якщо дверний проріз неможливо "підігнати" до стандартних розмірів, можна замовити вхідні двері нестандартних розмірів. Недоліком такого варіанту буде подорожчання дверей в порівнянні зі стандартним варіантом, а також більш тривалий термін її очікування.

Теплоізоляційні характеристики

Важливий момент при покупці дверей в будинок – захист від втрат тепла. Щоб опалення з вітальні не виходило через вхідні двері, конструкція повинна відповідати певним критеріям. Хороші теплоізоляційні властивості залежать від конструкції і якості ущільнень. Коефіцієнт теплопередачі є хорошим показником для оцінки теплоізоляційних властивостей.

Чим нижче коефіцієнт теплопередачі, тим краще теплоізоляційні властивості вхідних дверей. Мінімальні втрати тепла досягаються у вхідних дверях з терморозривом.

Такі двері зараз широко представлені і можна підібрати не тільки відповідний зовнішній вигляд, але і під середню температуру в зимовий період в вашому регіоні, не переплачуючи за двері орієнтовані на більш низькі температури і відповідно дорожчі.

Доставка і установка – вхідні двері під ключ

Ви можете купити вхідні двері як з доставкою по Києву, так і по всій Україні. Наш магазин пропонує послуги з доставки та встановлення вхідних дверей по Києву і області. По Україні ми пропонуємо доставку транспортними компаніями. Постійно діючі акції на вхідні двері в нашому магазині, уточнюйте інформацію за діючими пропозиціями у наших менеджерів.

Пам'ятайте, що Ваша вхідні двері це Ваша безпека. Ми завжди раді допомогти Вам визначиться з вибором, підібрати необхідний дизайн і допомогти з вибором вхідних дверей в співвідношенні з необхідними характеристиками і Вашим бюджетом.