Вхідні двері для будівельників

Показані 1 - 6 із 6 пунктів
Показані 1 - 6 із 6 пунктів

Вхідні двері для будівельників

Будівельні вхідні двері – це тимчасові вхідні двері, які призначені для використання під час будівництва або ремонту приміщення.

Вхідні двері для будівельників призначені для зонування і теплоізоляції, а також для підтримки оптимальної температури всередині приміщення під час проведення робіт. Дані двері є тимчасовими, тому повинні мати невисоку вартість, щоб без жалю замінити їх на постійну вхідні двері по закінченню проведення робіт.

Для зниження вартості будівельні вхідні двері виробляють з найбільш дешевих і простих матеріалів. В основному це сталь, часто без утеплювача, без вічка, з простою фурнітурою.

Також з метою зниження вартості і за непотрібністю з огляду на те, що двері тимчасові, двері виробляють без обробки.

Будівельні металеві двері використовують виключно як вхідні. Найчастіше такі двері встановлюються для заміських будинків, котеджів, на час їх будівництва і внутрішньої обробки. Основне призначення будівельних дверей – захист об'єкту, що будується, від доступу сторонніх.

Деякі виробники виготовляють будівельні вхідні двері з можливістю їх подальшого утеплення. Їх можна утеплити і використовувати в подальшому в якості постійних дверей. Також такі двері є відмінним відмінним варіантом для господарських будівель, наприклад підсобних приміщень або горищ.

Доставка і установка

Ми надаємо повний комплекс послуг. Можлива доставка по Києву і області нашим автомобілем, а також компаніями перевізниками по Україні. Наші майстри при необхідності виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту (тільки Київ і передмістя).

Можлива доставка і установка тимчасових вхідних дверей нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області – Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Біличі, Боярка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Хотів, Чабани, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка, Лісники, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Васильків, Обухів, Українка, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Димер, Жукин, Борова, Стайки, Любарці, Морозівка, Перемога, Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Баришівка, Березань, Басань, Биков, Пісківка, Кодра, Феневичі, Леонівка.