Підбір за параметрами

Виробник
Ширина блока
Сегмент дверей
Товщина полотна
Товщина металу полотна
Зовнішнє оздоблення
Оздоблення внутрішнє
Основний замок
Колір зовні/всередині
Колір (всередині)

Знижки

 • Вхідні двері Adelina 490 Abwehr Антрацит / Білі
  Двері Adelina

  Ціна зі знижкою – за конструктив 2022...

  9 200 грн. 12 100 грн.

Вхідні двері для будівельників

Показані 1 - 3 із 3 пунктів
Показані 1 - 3 із 3 пунктів

Вхідні двері для будівельників

Будівельні вхідні двері – це тимчасові вхідні двері, які призначені для використання під час будівництва або ремонту приміщення.

Вхідні двері для будівельників призначені для зонування і теплоізоляції, а також для підтримки оптимальної температури всередині приміщення під час проведення робіт. Дані двері є тимчасовими, тому повинні мати невисоку вартість, щоб без жалю замінити їх на постійну вхідні двері по закінченню проведення робіт.

Для зниження вартості будівельні вхідні двері виробляють з найбільш дешевих і простих матеріалів. В основному це сталь, часто без утеплювача, без вічка, з простою фурнітурою.

Також з метою зниження вартості і за непотрібністю з огляду на те, що двері тимчасові, двері виробляють без обробки.

Будівельні металеві двері використовують виключно як вхідні. Найчастіше такі двері встановлюються для заміських будинків, котеджів, на час їх будівництва і внутрішньої обробки. Основне призначення будівельних дверей – захист об'єкту, що будується, від доступу сторонніх.

Деякі виробники виготовляють будівельні вхідні двері з можливістю їх подальшого утеплення. Їх можна утеплити і використовувати в подальшому в якості постійних дверей. Також такі двері є відмінним відмінним варіантом для господарських будівель, наприклад підсобних приміщень або горищ.

Доставка і установка

Ми надаємо повний комплекс послуг. Можлива доставка по Києву і області нашим автомобілем, а також компаніями перевізниками по Україні. Наші майстри при необхідності виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту (тільки Київ і передмістя).

Можлива доставка і установка тимчасових вхідних дверей нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області – Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Біличі, Боярка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Хотів, Чабани, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка, Лісники, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Васильків, Обухів, Українка, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Димер, Жукин, Борова, Стайки, Любарці, Морозівка, Перемога, Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Баришівка, Березань, Басань, Биков, Пісківка, Кодра, Феневичі, Леонівка.

Часті питання щодо вхідних дверей для будівельників

 • Які вхідні двері для будівельників найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері для будівельників є моделі:

 • Які двері для будівельників найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей для будівельників серії в цьому році:

 • Навіщо потрібні вхідні двері для будівельників?

  Двері для будівельників – це дешеві тимчасові вхідні двері, призначені для використання під час будівництва або ремонту приміщення. Після закінчення ремонту їх змінюють на якісніші.

 • Чим обумовлена низька ціна на вхідні двері для будівельників?

  Так як такі двері тимчасові і призначені для нетривалої експлуатації, їх виготовляють із найдешевших матеріалів, без утеплювача, без вічка, із простою фурнітурою та одним замком.

 • Чи обов'язковий дашок для вуличних дверей?

  Для більшості покриттів вхідних дверей у будинок (вуличних) дашок ОБОВ'ЯЗКОВИЙ. Він закриває двері від прямих сонячних променів та потрапляння опадів. Винятком є новий вид покриття – оцинкована ламінована сталь. У випадках такого оздоблення виробник дає 5-річну гарантію на покриття, навіть при прямому попаданні опадів та сонячних променів на двері.