Вхідні двері з МДФ-накладками

Показані 1 - 12 із 126 пунктів
Показані 1 - 12 із 126 пунктів

МДФ у виробництві вхідних дверей

МДФ часто використовується у виробництві вхідних дверей. З МДФ виробляють дверні накладки, якими закривають металевий фасад дверного полотна, для додання вхідних дверей більш презентабельного вигляду. Так само, завдяки своїм властивостям, МДФ-накладка поліпшує звуко- і теплоізоляцію вхідних дверей.

МДФ, якщо дослівно, це мелкодісперсіонние фракція. МДФ плити виготовляються з деревних волокон середньої щільності, які спресовують в умовах підвищеного тиску і температур без додаткових сполучних матеріалів. Як природне речовина, що пов'язує виступає природний матеріал лігнін, який входить до складу деревини.

В процесі виробництва МДФ плит використовуються виключно безпечні для здоров'я людини матеріали. Крім цього, МДФ плити володіють чудовим властивістю - вони не піддаються утворенню грибка і цвілі ні всередині ні на поверхні плити.

МДФ плити виробляються товщиною від 2 до 60 мм. Щільність матеріалу складає від 600 до 1000 кг / м³. У виробництві дверей прийнято використовувати плити від 8 до 16 мм, в стандартних конструкціях.

МДФ панелі дозволяють надати вхідних дверей практично будь-який зовнішній вигляд, так як плита при роботі з нею виділяється не стружку, а пил – вона ідеально підходить для фрезерування різних малюнків і контурів.

МДФ у виробництві вхідних дверей

Додатково МДФ фарбують, шпоніруют або ламінують. У виробництві вхідних дверей найчастіше використовується ламінація, так як вартість такої обробки нижче, а стійкість до впливу ззовні вище, ніж у інших покриттів. Завдяки ламінації можна виготовити вхідні двері практично в будь-якому кольорі, текстурі. Можна надати двері текстуру і колір натурального дерева, або ж виготовити дверне полотно абсолютно гладким у смужку.

Застосування ламінованих МДФ панелей у виготовленні дверей дозволяє виробникам не тільки поліпшити характеристики, але також і значно урізноманітнити зовнішній вигляд своєї продукції. При цьому вартість залишається в середньому ціновому сегменті.

Купити вхідні двері з МДФ накладками

Купити вхідні двері з МДФ накладками можна в нашому Інтернет магазині. У нашому каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері і роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.