SteelGuard

Показані 1 - 12 із 84 пунктів
Показані 1 - 12 із 84 пунктів

Вхідні металеві двері SteelGuard (Стілгард)

SteelGuard – це майже 20 років досвіду у виробництві дверей. Виробництво дверей Стілгард почалося в 1994 році як сімейний бізнес і за ці роки він перетворився з маленької сімейної компанії в одного з найбільших виробників металевих дверей в Україні з виробництвом більше 5000 дверей в місяць.

У 2010 році на виробництві було встановлено нове європейське обладнання для виробництва вхідних дверей, що дозволяє виробляти двері високої якості з мінімальною участю людини.

Власне конструкторське і дизайн-бюро дозволяє розробляти величезний асортимент моделей і конструкцій вхідних дверей на будь-який смак. Тільки кількість варіантів МДФ накладок становить близько 500 шт.

Переваги компанії SteelGuard

  • висока якість
  • надійна і довговічна робота продукції
  • стабільні характеристики
  • величезний досвід, перевірений часом

Порівняльні характеристики дверей SteelGuard різних серій

Порівняльні характеристики дверей SteelGuard

Порівняльні характеристики дверей SteelGuard

Купити вхідні двері SteelGuard

Купити вхідні металеві двері SteelGuard можна в нашому Інтернет магазині. У нашому каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Доставимо по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері Стілгард і роботи надається гарантія - 1 рік при дотриманні умов експлуатації.