Maxima

Показані 1 - 12 із 14 пунктів
Показані 1 - 12 із 14 пунктів

Вхідні двері серії Maxima ТМ SteelGuard сертифіковані

Серія Maxima протестована в незалежній лабораторії за трьома показниками: вогнестійкість, взломостійкость і шумоізоляція. Це було зроблено для того, щоб у споживачів була можливість зробити свій вибір на підставі об'єктивних показників, які документально оформлені і підтверджують справжні властивості вхідних дверей.

Вибирайте сертифіковані вхідні двері і будьте впевнені в їхній якості!

Вхідні двері серії Maxima ТМ SteelGuard сертифікат

Переваги вхідних дверей серії Maxima

В конструкції дверей є все що необхідно для надійного захисту Вашого будинку від пограбування, протягів, шуму і промерзання.

Другий клас взломостойкості RC 2

Вхідні двері серії Maxima ефективного протистоять відкриванню ручним механічним інструментом, таким як викрутка, клини та ін. не надто досвідченим злодієм. Саме таким чином і відбувається значна частина несанкціонованого проникнення в приміщення.

Вогнестійкість EI 60

Двері можуть протистояти полум'ю протягом 60 хвилин. Вогнестійкі двері EI 60 запобігають, відсікають місце займання і перешкоджають переходу вогню і диму в іншу частину приміщення.

Протистояння повітряному шуму 47 дБ

За нормами ДСТУ цей показник повинен бути не менше 30 дБ. Таким чином, результат отриманий для серії Maxima краще стандарту. Ваш будинок надійно захищений від сторонніх шумів і протягів!

Вишуканий і стильний дизайн

МДФ-накладки товщиною 10 мм на зовнішній і внутрішній поверхні дверей. Можлива експлуатація як в квартирі так і приватному будинку (при відсутності потрапляння прямих сонячних променів).

Багаторічний успіх серії MAXIMA тепер доведено незалежним лабораторним тестуванням і відповідним сертифікатом!

Купити вхідні двері Maxima

Купити вхідні двері Maxima ТМ Стілгард можна в нашому Інтернет магазині. У нашому каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері серії Maxima і роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.