Підбір за параметрами

Ширина блока
Сегмент дверей
Призначення
Стиль
Товщина полотна
Товщина металу полотна
Зовнішнє оздоблення
Оздоблення внутрішнє
Основний замок
Колір
Колір зовні/всередині
Колір (всередині)
Клас зламостійкості
Контурів ущільнення

Знижки

  • Вхідні двері Adelina 490 Abwehr Антрацит / Білі
    Двері Adelina

    Ціна зі знижкою – за конструктив 2022...

    9 200 грн. 12 100 грн.

Maxima New

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Вхідні двері серії Maxima New ТМ SteelGuard сертифіковані

Серія Maxima New протестована в незалежній лабораторії за трьома показниками: вогнестійкість, взломостійкость і шумоізоляція. Це було зроблено для того, щоб у споживачів була можливість зробити свій вибір на підставі об'єктивних показників, які документально оформлені і підтверджують справжні властивості вхідних дверей.

Вибирайте сертифіковані вхідні двері і будьте впевнені в їхній якості!

Вхідні двері серії Maxima ТМ SteelGuard сертифікат

Переваги вхідних дверей серії Maxima New

В конструкції дверей є все що необхідно для надійного захисту Вашого будинку від пограбування, протягів, шуму і промерзання.

Другий клас взломостойкості RC 2

Вхідні двері серії Maxima New ефективного протистоять відкриванню ручним механічним інструментом, таким як викрутка, клини та ін. не надто досвідченим злодієм. Саме таким чином і відбувається значна частина несанкціонованого проникнення в приміщення.

Вогнестійкість EI 60

Двері можуть протистояти полум'ю протягом 60 хвилин. Вогнестійкі двері EI 60 запобігають, відсікають місце займання і перешкоджають переходу вогню і диму в іншу частину приміщення.

Протистояння повітряному шуму 47 дБ

За нормами ДСТУ цей показник повинен бути не менше 30 дБ. Таким чином, результат отриманий для серії Maxima New краще стандарту. Ваш будинок надійно захищений від сторонніх шумів і протягів!

Вишуканий і стильний дизайн

МДФ-накладки товщиною 10 мм на зовнішній і внутрішній поверхні дверей. Можлива експлуатація як в квартирі так і приватному будинку (при відсутності потрапляння прямих сонячних променів).

Багаторічний успіх серії MAXIMA New тепер доведено незалежним лабораторним тестуванням і відповідним сертифікатом!

Купити вхідні двері Maxima

Купити вхідні двері Maxima ТМ SteelGuard можна у нашому Інтернет магазині MetalDoors. У нашому каталозі ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто відбуваються різноманітні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Доставимо металеві двері серії Максима Нью ТМ Стілгард нашим автомобілем до таких населених пунктів Київської області. Вартість доставки до зазначених населених пунктів уточнюйте у менеджера при замовленні. Доставка буде здійснена за Вашою адресою, часто є можливість домовитися про доставку на певний час.

Часті питання щодо дверей SteelGuard серії Maxima New