Оцинковані двері

Показані 1 - 12 із 14 пунктів
Показані 1 - 12 із 14 пунктів

Переваги вхідних дверей з оцинкованої сталі

Вхідні двері – одна з найнадійніших і довговічних захистів будинку від холоду, шуму і несанкціонованого проникнення. Проте, при пошкодженнях фарбування сталь може піддатися корозії. Уникнути виникнення цього явища може оцинковка. Металеві двері з оцинкованої сталі більш довговічні і мають не тільки стійкість до корозії, але і трохи вище характеристики.

Згодом сталь іржавіє. Це відбувається навіть не дивлячись на ретельно оброблені поверхні і якісну порошкове фарбування. Фарбування тріскається під впливом прямих сонячних променів, від ударів по полотну і інших причин. Найчастіше такі осередки на покритті з'являються по кутах дверного полотна. Щоб до металу потрапила волога досить навіть маленької тріщини. Це запускає процес корозії, яка призведе до подальшого руйнування покриття і корозії металу.

Оцинкована сталь, якщо брати до уваги характеристики вологостійкості, володіє такими ж як і нержавіюча сталь. З неї можна виготовити як полотно, так і коробку. Оцинковані двері відмінно підходять для приватних будинків, де вони постійно знаходяться під впливом вологи, перепадів температур і сонячними променями.

Також оцинкована сталь має антивандальні властивості. Пошкодити лист металу значно складніше ніж МДФ накладку.

Ціна на двері з оцинкованої сталі

Оцинкована сталь трохи дорожче ніж холоднокатаная. Але в підсумку це не дуже помітно впливає на загальну вартість. На ціну двері більш значно впливає її комплектація:

  • розміру блоку
  • товщина листа металу
  • товщина МДФ накладок
  • внутрішній утеплювач
  • кількість контурів ущільнювача
  • фурнітура (замки, ручки)

Купити оцинковані двері

Купити двері з оцинкованої сталі можна в нашому Інтернет магазині. У каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг - доставка по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя).

Можлива доставка оцинкованих дверей нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області – Хотів, Чабани, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка, Пісківка, Лісники, Українка, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Біличі, Коцюбинське, Буча, Ірпінь, Боярка , Баришівка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Стайки, Васильків, Обухів, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Биков, Димер, Жукин, Борова, Любарці, Морозівка, Перемога , Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Березань, Басань, Кодра, Феневичі, Леонівка. Можливість установки в цих населених пунктах уточнюйте перед замовленням.