Короткі відповіді на часті питання по вхідним дверям

Двері на вулиці, чи потрібен дашок?

Для більшості покриттів вхідних дверей, встановлених на вулиці - необхідний дашок, що закриває їх від прямих сонячних променів і попадання опадів. Будь то МДФ або метал. Винятком є ​​новий вид покриття оцинкована ламінована сталь. У випадках такої обробки виробник дає 2-5 річну гарантію на покриття, навіть при прямому попаданні опадів і сонячних променів на двері

Навіщо та чи взагалі потрібен терморозрив?

Терморозрив буває на двері і дверному коробі. Застосовується для того, щоб уникнути промерзання дверного блоку по металу до внутрішньої сторони. У разі, якщо Ваші двері встановленні в додатковому тамбурі, або всередині приміщення в радіусі 1,5 метрів від дверного блоку розміщується нагрівальний прилад - можливість промерзання мінімізована. Опція терморазриву буде актуальна в умовах достатньо низьких температур.

Яка оптимальна товщина металу для вхідних дверей?

В стандартному виробництві дверей використовується декілька варіантов листів металу. Зазвичай це 1, 1.5 и 2мм листи. Один мілліметр це економ сегмент. Оптимально вибирати двері з товщиною металу 1,5-2 мм., Так як це поліпшить їх захисні властивості, але при цьому Вам не доведеться думати про якість стін, в які двері встановлюють, тому що вага дверного блоку значно збільшується зі збільшенням товщини листа металу.

В дверях використовують 1 або 2 листа металу?

Існує декілька варіантів обробки. Найбільш розповсюджені, це двері з металом з двух сторін без обробки та двері з накладками МДФ. Якщо у випадку з обробкою металом все зрозуміло, то при обробці дверей МДФ панелями, найчастіше використовується лише 1 лист металу зовні під МДФ панеллю. Так як потреба у внутрішньому листі відпадає, якщо зловмисник добереться до замку. Також більшість виробників використовує додатковий захист замка металевою коробкою.

Який тип коробу вибрати? Профільна труба або гнутий профіль?

Відмінності по типу коробу полягають, в основному, в двох аспектах. Гнутий профіль можна додатково утеплити мінеральною ватою, чого не зробити з профільною трубою. Але при цьому конструкцію з гнутим профілем можна виготовити тільки певної висоти, а профільна труба дозволить виготовити дверний блок максимально високим.

На що впливає товщина МДФ на вхідних дверях?

МДФ панелі досить щільний матеріал і він має досить хорошу звуко- і теплоізоляцію. Відповідно, чим товще МДФ накладка на вхідних дверях, тим вище буде її звуко- і теплоізоляція.

Чи важлива товщина полотна при виборі дверей?

Товщина дверей напряму впливає на кількість утеплювача всередені дверного полотна. Чим більша кількість утеплювача, тим вище теплоізоляція дверного полотна, тим тепліше будуть двері.

Як повинні відкриватися вхідні двері?

Це питання виключно вашої зручності. Єдиний нюанс в тому, що практично всі виробники "на склад" виробляють двері з зовнішнім відкриванням. Двері з внутрішнім відкриванням доведеться замовляти під замовлення з заводу та чекати. Також такі двері, зазвичай, будуть дорожчі.

Чи можна поставити вхідні двері "навпаки"?

Іноді покупці думають, що щоб отримати двері з внутрішнім відкриванням, досить встановити її навпаки. Але не варто забувати, що в основному вхідні двері мають один лист металу з зовнішньої сторони блоку, який захищає Ваші двері, а саме замок від злому. Встановивши дану конструкцію навпаки, лист металу виявиться з внутрішньої сторони та замок вхідних дверей залишиться без захисту.

Скільки часу займає монтаж вхідних дверей?

Цей параметр залежить від багатьох факторів, таких як: складність демонтажу, складність монтажу, необхідність разширення пройому і т.п. В середьому, при стандартному комплексі робіт, час монтажу дверей займає біля 2,5 годин.

Що входить в дверний блок?

В дверний блок вхідних дверей входить дверне полотно, рама, замок, ручка. Також, в залежності від характеристик може входити вічко, лиштва, нічник.

Що краще: зробити стандартний проєм або замовити нестандартні двері?

Завжди краще "підігнати" дверний проєм під стандарт. Це буде дешевше та скоріше. Нестандартні двері необхідно чекати з виробництва та коштувати вони будуть значно дорожче ніж двері такої самої комплектаціх, але в стандартних розмірах.

Яке буває наповнення дверей?

Найбільш часто зустрічаються утеплювачі вхідних дверей це мінеральна вата та пінопласт.

На якому етапі ремонту встановлювати вхідні двері?

Вхідні двері замінювати краще на початку ремонту, так як ця процедура досить брудната демонтаж старих дверей може потянути за собою не приємні наслідки в вигляді обсипаючої штукатурки або інших сюрпризів. У будь-якому випадку, після заміни вхідних дверей в основному потрібна робота всередині приміщення (відкоси і т.п.).

Чи можна встановлювати в квартиру двері, що призначені для вулиці?

Так, звичайно. Це ніяк не вплине на якість їх експлуатації. Але навпаки робити не варто, так як вуличні двері мають свою специфіку покриття, що призначена для вуличної експлуатації.

Скілько коштує доставка, підйом та монтаж вхідних дверей?

На ці питання впливає багато факторів. На січень 2020 года в нас діє пропозиція безкоштовної доставки по Києву. Підйом від 35грн за дверний блок на один поверх. Стандартний комплекс встановлення від 900 гривень в залежності від виробника, моделі та складності робіт.

Як оформити замовлення вхідних дверей?

Замовити двері можна по телефону, або через сайт. Більшість дверей є в наявності на складі в Києві та доставку можна виконати на протязі декількох робочих днів (в деяких випадках навіть день в день)

Чи потрібна передплата для замовлення дверей?

Для складських моделей, при замовленні доставки та монтажу в межах Києва передплата не потрібна. За двері можна сплатити повністю при отриманні.

Скільки чекати двері під замовлення?

У різних виробників різні терміни. Зазвичай це від 2 до 5 тижнів, в залежності від виробника та складності моделі. Про терміни виготовлення покупця сповіщують до оформлення замовлення.

Чи можна замовити  доставку перевізником?

Ми відправляємо двері по Україні Новою поштою. Є можливість часткової передплати дверей. Мінімальна сума 20% від вартості замовлення. Залишок оплачується при отриманні.

Скільки коштує доставка перевізником, та хто її сплачує?

Вартість доставки залежить від багатьох параметрів (вага дверей, розміри, місто куди двері відправляють, наявність накладеного платежу). Для деяких виробників у нас є акція у вигляді знижки 400 гривен на двері, при її відправці по Україні.