Підбір за параметрами

Ширина блока
Товщина металу полотна
Оздоблення внутрішнє
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Вхідні двері Метал-МДФ

Показані 1 - 12 із 54 пунктів
Показані 1 - 12 із 54 пунктів

Вхідні двері лист металу зовні, всередині МДФ-накладка

В асортименті вхідних дверей найчастіше зустрічається конфігурація метал/МДФ. Мається на увазі, що зовнішній бік дверей – це чистий лист металу, а зсередини двері оснащені МДФ-плитою в дизайні та кольорі, необхідному замовнику.

Така технологія застосовується з кількох причин. У перших ціна, так як і в двері з МДФ накладками з двох сторін все одно присутній лист металу, відсутність накладки з одного боку істотно знизить вартість вхідних дверей, ніяк не впливаючи на її конструкцію. По-друге, часто такі двері ставлять надвір, щоб не хвилюватися про довговічність дверної накладки, оскільки зовні буде тільки лист металу. Зсередини ж Ви можете вибрати будь-який стиль і колір, що підходить Вашому інтер'єру.

Виготовлені з точністю та турботою, наші вхідні двері з металу МДФ пропонують широкий спектр переваг, які роблять їх ідеальним доповненням до будь-якого будинку. Двері виготовлені з високоякісних матеріалів, що гарантує їхню міцність і довговічність. Комбінація металу та МДФ забезпечує додатковий рівень захисту від негоди, гарантуючи, що ваші двері збережуть свій приголомшливий зовнішній вигляд на довгі роки.

Лист металу вхідних дверей

Використовуються листи металу холоднокатаної сталі. Найбільш часто зустрічається товщина – 1-2 мм. Сталь пофарбована порошковою фарбою.

Металевий лист вхідних дверей є тонким шаром металу. Цей лист зазвичай виготовляється із сталі для надання дверей додаткової міцності, безпеки та естетичної привабливості. Металеві листи можуть бути встановлені на двері кількома способами, залежно від конкретного дизайну та конструкції дверей.

Товщина та обробка металевого листа також можуть змінюватись в залежності від бажаного зовнішнього вигляду та рівня захисту. Більш товсті металеві листи можуть забезпечити підвищену безпеку та стійкість до ударів та зламів, в той час як доступні різні варіанти оздоблення, що відповідають стилю будинку чи будівлі.

Металеві листи на вхідних дверях часто використовуються в комерційних та промислових умовах, але їх також можна знайти у житлових приміщеннях. Вони можуть бути практичним і привабливим варіантом для домовласників, які бажають підвищити безпеку та естетичну цінність своїх вхідних дверей.

МДФ накладка вхідних дверей

Дерево-волокниста плита середньої щільності, а скорочено просто МДФ – це досить нова технологічна розробка деревообробної промисловості. Плити МДФ виготовляють за допомогою гарячого пресування дрібнодисперсної деревної маси, змішаної зі сполучною речовиною. Сполучна речовина в деревині, це лігнін, який міститься в деревних волокнах. Коли лігнін нагрівають, то він плавиться і «склеює» деревну масу, яка з обох формується в гладку з обох боків плиту. Що говорить нам про те, що МДФ не тільки не містить ніяких формальдегідів, але навіть перевершує натуральне дерево за своїми механічними характеристиками. МДФ зберігає форму при температурних коливаннях і стійкий до механічних пошкоджень, а також МДФ плити менш схильні до розтріскування і деформацій). Якщо ж говорити про собівартість виробництва плит МДФ, то вона на 50% нижча, ніж, наприклад, виробництво натурального дерева, і це природно впливає на остаточний підсумок ринкової вартості як самої плити МДФ, так і сталевих металевих дверей з оздобленням з МДФ плит .

МДФ плити мають досить високу стійкість до вологи, але цей параметр можна збільшити використовуючи стійкі лаки. При виготовленні панелей використовують MДФ товщиною від 8 до 16 мм. Якщо використовувати МДФ товщиною 16 мм то це дозволить зробити декоративні панелі більш об'ємними за рахунок змін глибини фрезерування, а також полегшити звук.

За допомогою вхідних дверей, оброблених МДФ накладкою можна прикрасити абсолютно будь-який інтер'єр. На ринку надано найширший асортимент продукції і він допоможе Вам втілити в життя найсміливіші Ваші ідеї. Також Ви зможете підібрати вхідні металеві двері з МДФ накладкою, яка ідеально поєднуватиметься з Вашими міжкімнатними дверима. Оскільки сучасні плити МДФ чудово переносять механічну обробку, можна зробити унікальні вироби, наприклад, декоративні плитки з фільонками і фігурно випилинними куточками. Металеві двері з МДФ накладками порадують Вас гарною звукоізоляцією та вологостійкістю, а також своєю високою екологічністю.

Купити вхідні двері Метал/МДФ

У магазині METALDOORS ми прагнемо надати нашим клієнтам найвищий рівень задоволеності. Саме тому пропонуємо лише продукцію найвищої якості, і наші вхідні двері з металу зовні та МДФ усередині не виняток. Двері вхідні з металу та МДФ – розумне рішення, яке покращить зовнішній вигляд вашого будинку, а також принесе безліч практичних переваг.

Часті питання щодо вхідних дверей Метал-МДФ

 • Які вхідні двері Метал-МДФ найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Метал-МДФ є моделі:

 • Які двері Метал-МДФ найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Метал-МДФ серії в цьому році:

 • Яка має бути товщина металу вхідних дверей?

  Товщина металу вхідних дверей може становити від 0,5 до 2 мм, а у китайських дверей зустрічаються і 0,18 мм. Ми рекомендуємо вибирати вхідні двері з товщиною металу від 1,5 до 2 мм, тому що метал більшої товщини значно ускладнює двері, ускладнюючи її експлуатацію та приводить петлі до передчасного зносу.

 • Яка товщина вхідних дверей краща?

  Оптимальна товщина вхідних дверей у квартиру становить 60-70 мм, для приватного будинку – 80-100 мм. У районах зі значною тривалістю періодів з низькою негативною температурою можна вибирати вхідні двері і товщиною більше 100 мм, але все ж таки краще зупинитися на варіанті дверей з терморозривом, який значно знизить ймовірність її промерзання.

 • Скільки мають важити гарні вхідні двері?

  Вага більшості вхідних дверей сьогодні становить 60-80 кг. Вага дорожчих моделей може становити 120-150 кг. Під установку такого блоку в багатьох випадках необхідно посилювати стіни і зміцнювати отвір. Рекомендуємо вибирати вхідні двері для квартири вагою до 100 кг, вони надають високий рівень злостійкості, шумоізоляції та збереження тепла.