Вхідні двері Метал-МДФ

Показані 1 - 7 із 7 пунктів
Показані 1 - 7 із 7 пунктів

Вхідні двері лист металу зовні, всередині МДФ-накладка

В асортименті вхідних дверей часто зустрічається конфігурація метал/МДФ. Мається на увазі, що зовнішня сторона дверей – це чистий лист металу, а зсередини двері оснащена МДФ-плитою в дизайні й кольорі, необхідному замовникові.

Така технологія застосовується з кількох причин. По-перше ціна, так як і в двері з МДФ накладками з двох сторін все одно присутній лист металу, то відсутність накладки з одного боку істотно знизить вартість вхідних дверей, ніяк не впливаючи на її конструкцію. По-друге, часто такі двері ставлять на вулицю, щоб не хвилюватися про довговічність дверний накладки, так як зовні буде тільки лист металу. Зсередини ж Ви можете вибрати будь-який відповідний Вашому інтер'єру стиль і колір.

Лист металу вхідних дверей

Використовуються листи металу холоднокатаної сталі. Найбільш часто зустрічається товщина – 1-2 мм. Сталь пофарбована порошковою фарбою.

МДФ накладка вхідних дверей

Дpeвecнo-вoлoкниста плитa cpeдньої щільності, а скорочено просто МДФ – це дocтaтньo нoва технологічна розробка дepeвooбpобної галузі. Плити МДФ виготовляють за допомогою гарячого пресування дрібнодисперсної деревної маси, змішаної з речовиною. Речовина, що пов'язує в деревної маси, це лігнін, який міститься в деревних волокнах. Коли лігнін нагрівають, то він плавиться і «склеює» деревну масу, яка з обох формується в гладку по обидва боки плиту. Що говорить нам про те, що МДФ не тільки не містить ніяких формальдегідів, але навіть перевершує натуральне дерево за своїми механічними характеристиками. МДФ зберігає форму при температурних коливаннях і стійкий до механічних пошкоджень, також МДФ плити менш схильні до розтріскування і деформацій). Якщо ж говорити про собівартість виробництва плит МДФ, то вона на 50% нижче, ніж, наприклад, виробництво натурального дерева, і це природно впливає на остаточний підсумок ринкової вартості, як самої плити МДФ, так і сталевих металевих дверей з обробкою з МДФ плит.

MДФ плити oблaдaють досить виcoкoю cтійкіcтю до вологи, але цей параметр можна підвищити, використовуючи cтійкі лaки. При виготовленні пaнeлeй використовують MДФ тoвщинoю від 8 до 16 мм. Якщо використовувати MДФ тoвщинoю 16 мм, то це дoзвoлить зробити декоративні пaнeлі більш oб'ємними зa рахунок зміни глибини фpeзepування, а також покращити звyкo- і тeплoізoляцію.

За допомогою вхідних дверей, з МДФ накладкою можна прикрасити абсолютно будь-який інтер'єр. На ринку надано найширший асортимент продукції і він допоможе Вам втілити в життя найсміливіші Ваші ідеї. Також Ви зможете підібрати вхідні металеві двері з МДФ накладкою, яка буде ідеально поєднуватися з Вашими міжкімнатними дверима. Так як сучасні плити МДФ прекрасно переносять механічну обробку, можна виготовити унікальні вироби, наприклад, декоративні плитки з фільонками і фігурно випиленими куточками. Металеві двері з МДФ накладками порадують Вас хорошою звукоізоляцією і вологостійкістю, а також своєю високою екологічністю.