Термопласт

Показані 1 - 12 із 23 пунктів
Показані 1 - 12 із 23 пунктів

Компанія Термопласт заснована у 2007 році і згодом стала одним із лідерів з виготовлення вхідних металевих дверей та металопластикових конструкцій. Підприємство налічує понад 500 робочих місць та відповідає всім Європейським стандартам з виробничими потужностями понад 10 000 конструкцій на рік. Виробничі потужності компанії Термопласт знаходяться у смт. Меденичі (Дрогобицький р-н, Львівська обл.).

Сьогодні Термопласт – це сучасний сертифікований комплекс, а виробництво відповідає найсуворішим європейським стандартам. Це стосується не лише технологічних процесів, а й обладнання. Компанія постійно удосконалює виробництво, знижуючи вплив людського фактора та покращуючи якість продукції.

Модельний ряд дверей Термопласт постійно поповнюється. Компанія стежить за актуальними трендами в дизайні та пропонує клієнтам найсучасніші рішення. Багата палітра кольорів і широкий вибір моделей дозволяють втілювати найсміливіші проекти.

Окрім виробництва конструкцій із каталогу, також виробляються індивідуальні замовлення. Дизайнери та інженери компанії Термопласт допоможуть підібрати фурнітуру та декоративні елементи, які створять єдину гармонійну картину. Такі індивідуальні двері можуть органічно вписатися в унікальний дизайнерський інтер'єр або стати прикрасою нестандартного фасаду.

Ключові пріоритети компанії Термопласт – висока якість продукції, відповідність її характеристик заявленим значенням, державним та міжнародним стандартам. Саме тому на всю продукцію компанія надає офіційну гарантію.

Часті питання щодо вхідних дверей Термопласт

 • Які вхідні двері Термопласт найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Термопласт є моделі:

 • Які двері Термопласт найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Термопласт серії в цьому році:

 • Де виготовляються вхідні двері Термопласт?

  Вхідні двері Termoplast виготовляються у смт. Меденичі (Дрогобицький р-н, Львівська обл., Україна).
 • Де можна придбати вхідні двері Термопласт?

  Металеві двері Термопласт можна купити у нашому магазині METALDOORS як самовивозом зі складу так і з доставкою по Києву чи Україні.