Через відключення світла, за відсутності зв'язку за вказаними на сайті номерами, прохання телефонувати на резервний номер
(073) 868-10-46

Підбір за параметрами

Ширина блока
Товщина металу полотна
Склопакет и ковка
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Терморозрив

Показані 1 - 12 із 58 пунктів
Показані 1 - 12 із 58 пунктів

Що таке двері з терморозривом?

Терморозрив у вхідних дверях – це такий варіант теплоізоляції дверей, при якому металеві елементи конструкції дверного полотна і дверної коробки зовнішнього боку дверей ізольовані від металевих елементів конструкції внутрішньої сторони дверей таким чином, щоб виключити проходження холоду через металеву конструкцію дверей в середину приміщення.

Як відомо, метал має гарну теплопровідність і відповідно легко проводить холод, а це означає що суцільна металева конструкція дверей буде діяти як теплообмінник. Якщо дверний профіль зроблений повністю з металу, він швидко передає холод зовні і вхідні двері промерзають. При цьому не допомагає навіть утеплювач усередині дверної коробки або полотна – холод все одно передається через металеві конструкції. При низьких температурах і високій вологості до тепловтрат ще додається поява конденсату, інею, льоду на поверхні двері або дверного короба.

Вхідні двері промерзають - що робити?

Щоб вхідні двері не промерзали рекомендується облаштовувати в будинку холодний тамбур. Це невелике неопалюване або слабо опалювальне приміщення, яке закривається додатково іншими вхідними або міжкімнатними дверима. Таким чином, створюється як би шлюз, який перешкоджає контакту повітря всередині приміщення з поверхнею вхідних дверей. Але і це не гарантує відсутність конденсату на поверхні при зовнішній температурі повітря нижче 10C.

Якщо тамбур побудувати неможливо, на допомогу приходять вхідні двері з терморозривом. Завдання терморазрива полягає в тому, щоб виключити або мінімізувати наявність "містків холоду".

Терморозрив – це ізоляція внутрішньої поверхні вхідних дверей від зовнішньої за допомогою матеріалу з дуже низькою теплопровідністю.

Металеві деталі дверей ізолюються так, щоб вони не стикалися один з одним безпосередньо, а тільки через матеріал з низькою теплопровідністю. Терморозрив робиться як в коробці, так і в полотні.

Інші переваги терморозриву

Така ж ситуація і для високих температур. У жаркий день суцільна металева конструкція дверей буде передавати тепло в приміщення. Терморозрив у вхідних дверях виступає бар'єром між різними кліматичними умовами виключаючи їх взаємодія.

Також метал проводить звук. Точно так же, як терморозрив блокує холод, він також дуже ефективно гасить звукові коливання, що покращує звукоізоляцію дверей оберігаючи приміщення від зовнішнього шуму.

Часті питання щодо вхідних дверей з терморозривом