Сталеві двері

Показані 1 - 12 із 16 пунктів
Показані 1 - 12 із 16 пунктів

Сталеві вхідні двері

Сталеві вхідні двері є оптимальним рішенням для багатьох сфер застосування, таких як гараж, склад, сарай, підсобне приміщення, а також можуть використовуватися як двері в комору або в загальному коридорі на поверсі. Сталеві двері забезпечують прийнятну безпеку та високу функціональність. Такі моделі зазвичай зовні виготовлені з гладкого гладкого листа металу і пофарбовані в коричневий або сірий колір. Більшість із них встановлений один замок і ручка на планці.
Сталеві металеві двері підходять для широкого кола застосування. Завдяки відмінним властивостям металу, ви можете покластися на них. Цей варіант також може стати альтернативою для вхідних дверей в будинок або квартиру на час ремонту, після завершення якого сталеві двері змінюється на більш якісну.

Теплоізоляція сталевих дверей

Якщо вхідні двері встановлюються в опалювальні приміщення, вони повинні мати хороший показник теплоізоляції, щоб скоротити витрати на опалення. Інша ситуація складається в неопалюваних приміщеннях, таких як гараж, сарай, господарське приміщення або при використанні як двері до підвалу, де теплоізоляція не відіграє такої вирішальної ролі. Тим не менш, більшість сталевих вхідних дверей мають наповнення з мінеральної вати або пінопласту вже в базовій комплектації. Зважаючи на те, що сталь є гарним провідником тепла, це знижує загальні ізоляційні властивості дверей зі сталі.

Безпека сталевих дверей

Якщо ви бажаєте убезпечити свої господарські приміщення, зверніть увагу на сталеві двері. Метал перевершує за характеристиками інші матеріали дверей при прямому порівнянні в цій галузі. Це пояснюється, зокрема, щільністю сталевих сплавів, яка значно вища за щільність пластику, алюмінію, дерева та їх комбінацій. Це робить сталеві вхідні двері дуже міцними до деформацій, наприклад, в результаті силового впливу.

Кожні сталеві двері оснащені захисною фурнітурою, щоб убезпечити будинок, квартиру або інше майно від спроб злому. До них відносяться і замки та антизрізи та надійні петлі.

Напрямок відчинення сталевих дверей

Куди повинні відчинятися двері залежить в основному від ситуації в будівлі, чи встановлено щось зовні і всередині біля дверей. Це дозволяє оптимально використовувати обмежений простір. Всі двері, що знаходяться на складі, мають зовнішнє відчинення. Двері з внутрішнім відчиненням можна виготовити лише на замовлення.

Переваги сталевих вхідних дверей

Одними з основних переваг сталевих дверей є: ціна та безпека. Матеріал стійкий до силового впливу без застосування спецінструменту. Це ідеальний варіант для гаражів, підвалів та комор. Сталеві двері пропонують відмінне співвідношення ціни та якості, яке іноді перевершує аналогічні варіанти дверей із пластику або дерева.

Ціна сталевих вхідних дверей

Ціна залежить від кількох факторів. Розміри, характеристики та модель мають вирішальне значення. У порівнянні, наприклад, з пластиком, сталеві бічні вхідні двері коштують дорожче, але виграють своїми властивостями міцності матеріалу. Чим менший розмір сталевих дверей, тим менша її вартість. Полуторні моделі коштують дорожче за аналогічні одностулкові моделі при однаковій комплектації.

Купити недорого сталеві вхідні двері у Києві

Купити готові до встановлення недорогі сталеві двері для квартири чи будинку на час ремонту можна у нашому Інтернет магазині. Також Ви можете замовити вхідні двері нестандартних розмірів чи форми. Ми надаємо повний комплекс послуг, досвідчені монтажники приїдуть разом із дверима та встановлять їх на об'єкті того ж дня. Для готових сталевих дверей зі складу час до монтажу може становити 1-2 дні. Встановлення можливе не лише у Києві, а й у більшій частині Київської області. Надається гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Часті питання щодо вхідних дверей сталеві

 • Які вхідні двері сталеві найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері сталеві є моделі:

 • Які двері сталеві найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей сталеві серії в цьому році:

 • Які стальні двері є на складі?

  Зі складу прямо зараз можна забрати двері виробництва REDFORT та Very Dveri.
  ОБОВ'ЯЗКОВО до виїзду на склад уточніть по телефону їх наявність (у вибраному кольорі, розмірі та потрібному відкриванні) і зарезервуйте (отримайте номер резерву).
  Також можлива оперативна доставка день в день.

 • Які стальні двері можна встановити сьогодні/завтра?

  Максимально швидко можна встановити вхідні двері REDFORT. Якщо зробити замовлення у першій половині дня, встановлення можливе вже наступного дня.

 • Які розміри отвору в стіні під стальні двері?

  Більшість виробників дотримуються таких розмірів за зовнішнім периметром дверного блоку:

  • по ширині – 860, 960, 1200 мм;
  • по висоті – 2040-2060 мм.

  Розмір отвору під залізні двері повинен бути на 2-4 см більшими за розмір дверного блоку.

 • Чи обов'язковий дашок для вуличних стальних дверей?

  Для більшості покриттів вхідних дверей у будинок (вуличних) дашок ОБОВ'ЯЗКОВИЙ. Він закриває двері від прямих сонячних променів та потрапляння опадів. Винятком є новий вид покриття – оцинкована ламінована сталь. У випадках такого оздоблення виробник дає 5-річну гарантію на покриття, навіть при прямому попаданні опадів та сонячних променів на двері.