Вхідні двері Польща

Зараз у продажу немає польских дверей

Але є дуже хороші українські ;)

В наявності "на сьогодні" та з безкоштовною доставкою (крім технічних)

Хороші українські двері

Вхідні двері Польщі в Києві

Вхідні двері є важливим елементом, що підкреслює характер будівлі. Вони повинні не тільки гармоніювати із зовнішнім виглядом фасаду, а й забезпечувати безпеку домочадців. Польські виробники дверей до будинку мають багаторічний досвід виробництва. Їхні сучасні рішення цінуються клієнтами.

Переваги польських вхідних дверей

Хороші вхідні двері до будинку – це функціональні двері. Матеріали, з яких виготовляються якісні польські вхідні двері, мають важливе значення. Саме вони визначають надійність та довговічність виробів. Вибираючи вхідні двері до будинку, зверніть увагу на технічні параметри. Двері зовні приміщення часто контактують з несприятливими погодними умовами – вони повинні бути готові до дощу, снігу та сильного вітру.

Теплоізоляція – одне із найважливіших питань сьогодні. Якісні зовнішні двері оптимально захищають будинок від втрат тепла, а також надають належну звукоізоляцію. Вхідні двері Польщі повинні ефективно усувати шум, що виходить із зовнішнього середовища.

Проте найголовніше – це безпека. Щоб правильно убезпечити своє майно та близьких, вибирайте зламостійкі двері.

Як правильно вибрати вхідні двері для свого будинку?

Якщо необхідно вибрати двері в новий будинок або замінити старі двері більш функціональними, зверніть увагу на її характеристики.

Розмір. Більшість стандартних польських дверей мають розмір 80 або 90 см. Якщо розмір дверного отвору не підходить, його доведеться розширювати або замовляти двері нестандартних розмірів.

Спосіб відкриття. Якщо тамбур або хол у будинку не надто великі, варто використовувати двері, що відчиняються назовні. Однак слід звернути увагу на матеріал, з якого виготовлені двері, і подбати про козирку над нею, щоб вони прослужили тривалий час.

Ліва чи права. Бувають ситуації, коли розташування петель має значення. При виборі правих або лівих дверей враховуйте, що є достатньо простору для відчинення і чи не будуть заважати двері відкриватися.

Сучасний вигляд. Двері також мають декоративну функцію. Можна вибирати двері зі склопакетами, які додатково висвітлять інтер'єр та дозволять побачити, хто прийшов у гості. Сучасне скло у двері надзвичайно стійке та не знижує рівень безпеки. Скло може бути круглою, прямокутною або оригінальною формою. Їх може бути кілька і їх можна розташувати на поверхні дверей різним чином. Потрібно пам'ятати, що засклені двері мають нижчу теплоізоляцію.

Ціни на міжкімнатні двері

Польські вхідні двері – це багаті традиції, висока якість та солідна майстерність. Ціни на продукцію залежать від матеріалів і технологій.

Доставка і установка дверей з Польші

Ми надаємо повний комплекс послуг. Можлива доставка по Києву і області нашим автомобілем, а також компаніями перевізниками по Україні. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту (тільки Київ і передмістя).

Можлива доставка і установка металевих польских дверей нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області – Буча, Ірпінь, Коцюбинське, Вишневе, Біличі, Боярка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Хотів, Чабани, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка , Лісники, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Васильків, Обухів, Українка, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Димер, Жукин, Борова, Стайки, Любарці, Морозівка, Перемога, Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Баришівка, Березань, Басань, Биков, Пісківка, Кодра, Феневичі, Леонівка.

Часті питання щодо вхідних дверей польські

 • Які обмеження на монтаж вуличних польских дверей?

  Вимоги ті ж, що й для українських – холодний (неопалювальний) герметичний тамбур та захисний козирок із мінімальними розмірами 1х1,5 м.

 • Що потрібно знати при виборі вхідних дверей?

  При виборі вхідних дверей вам необхідно знати розмір дверного отвору та напрямок відчинення. А далі орієнтуйтеся або за сумою, яку ви готові витратити на вхідні двері, або за параметрами, які вам потрібні. В обох випадках вам може допомогти фільтр підбору дверей на нашому сайті metaldoors.com.ua.

 • Які розміри дверного отвору?

  Більшість виробників дотримуються таких розмірів за зовнішнім периметром дверного блоку:

  • по ширині – 860, 960, 1200 мм;
  • по висоті – 204-206 мм.

  Точну інформацію можна отримати у картці конкретного товару. Розмір отвору в стіні повинен бути мінімально на 1-2 см ширше і вище за розміри дверного блоку, а максимальний розмір отвору повинен бути таким, щоб повністю перекривався наличниками.

 • Як вас знайти?

  Наш Інтернет-магазин (офіс) знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Степана Бандери (Московський) 11, недалеко від м. Петрівка (Почайна).
  Зверніть увагу, це не Епіцентр, адреса Епіцентру – просп. Степана Бандери 11А.
  Будь ласка, уточнюйте наявність конкретного виставкового зразка та іншу інформацію по телефону.