Підбір за параметрами

Ширина блока
Товщина металу полотна
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Вхідні двері в квартиру

Показані 1 - 12 із 171 пунктів
Показані 1 - 12 із 171 пунктів

Які вхідні двері в квартиру краще

Вхідні двері в квартиру – це металеві двері, яка встановлюється в квартиру всередині приміщення (парадного) і не має контакту з вулицею.

При виборі вхідних дверей в квартиру слід звернути увагу на наступні характеристики:

 • теплоізоляція;
 • звукоізоляція;
 • безпеку.

Тепло і звукоізоляція забезпечується однаковими чинниками:

 • товщина листа металу всередині дверного полотна;
 • товщина дверного полотна і його наповнення;
 • наявність і товщина МДФ накладок на дверному полотні.

Товщина металу, яку часто використовують при виготовленні вхідних дверей в квартиру від 1 мм до 2 мм. 1 мм товщина металу – відноситься до дверей економ сегмента. 1,5-2 мм це стандартна товщина металу для дверей середнього класу. Все, що нижче 1 мм – рекомендується використовувати виключно як тимчасову будівельну двері. Все, що більше 2 мм – в основному це під замовна продукція, яку не виробляють "на склад", а роблять під конкретне замовлення. Також при товщині металу більше 2 мм необхідно враховувати стіни дверного отвору, куди буде встановлюватися конструкція, так як такі двері мають велику вагу і потрібно розуміти, чи витримає його стіни звичайного багатоповерхового будинку.

Товщина дверного полотна прямо впливає на кількість утеплювача, що знаходиться всередині полотна. Чим товщі полотно, тим більше утеплювача, тим вище шумо- і звукоізоляція.

Також рекомендуємо ознайомиться з матеріалом про різні наповнювачі вхідних дверей.

При наявності у зовнішній обробці МДФ-накладок значно збільшується шумо- і теплоізоляція приміщення. Чим товщі МДФ тим вона вища. Стандартна товщина накладок, яка використовується на виробництві – 10 і 16 мм.

Безпека вхідних дверей в квартиру

На безпеку, що забезпечується вхідними дверима впливає:

 • товщина листа металу по полотну;
 • наявність підсилювача в районі замку;
 • наявність антизрізів;
 • дверний замок.

Якщо за всіма пунктами все, в принципі, зрозуміло (чим товще метал, тим вище захист, підсилювач в районі замку важливий, антизрізи бажані), то з замками складніше. Зараз є величезна кількість виробників фурнітури, багато видів замків з різним ступенем захисту і тут все залежить від суми, яку ви маєте в своєму розпорядженні. Бажано вибирати вхідні двері з двома замками різного принципу роботи. Зазвичай один сейфовий і другий сувальдний.

Купити двері в квартиру

Купити квартирні двері можна в нашому Інтернет магазині. У каталозі ми намагаємося підтримувати актуальні ціни на продукцію. Часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів). Ми надаємо повний комплекс послуг - доставка по Києву і Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя).

Можлива доставка дверей для квартири нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області – Хотів, Чабани, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка, Пісківка, Лісники, Українка, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Біличі, Коцюбинське, Буча, Ірпінь, Боярка , Баришівка, Бровари, Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Стайки, Васильків, Обухів, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Биков, Димер, Жукин, Борова, Любарці, Морозівка, Перемога , Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Березань, Басань, Кодра, Феневичі, Леонівка. Можливість установки в цих населених пунктах уточнюйте перед замовленням.

Часті питання щодо вхідних дверей у квартиру

 • Які вхідні двері у квартиру найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері у квартиру є моделі:

 • Які двері у квартиру найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей у квартиру серії в цьому році:

 • Чи можна ставити у квартиру двері, призначені для вулиці?

  Так звичайно. Це не вплине на якість її експлуатації. Але навпаки робити не варто. Адже вуличні двері мають свою специфіку покриття, призначену для вуличної експлуатації.

 • Чи важлива товщина полотна при виборі дверей?

  Товщина дверей безпосередньо впливає кількість наповнювача (мінеральна вата, кам'яна вата, пінопласт та ін.) всередині дверного полотна. Чим більша кількість наповнювача тим вище тепло- та звукоізоляцію забезпечуватимуть вхідні двері.

 • Які двері вибрати для квартири?

  Вибираючи двері для квартири, насамперед, зверніть увагу на замок. Він повинен бути від відомих світових виробників та ОБОВ'ЯЗКОВО захищений: циліндровий – броненакладкою, сувальдний – бронепластиною.