Вхідні двері в будинок

Показані 1 - 12 із 47 пунктів
Показані 1 - 12 із 47 пунктів

Двері в будинок, вуличні двері

Вхідні двері в приватний будинок, котедж, таунхаус, на дачу і інші споруди де двері встановлюється безпосередньо зовні приміщення відрізняється від квартирних дверей за кількома параметрами:

  • зовнішня обробка
  • внутрішнє наповнення полотна і короба
  • наявність склопакета
  • фарбування металевих частин

Вуличні двері можуть комплектуватися склопакетами та ковкою. Склопакети напівпрозорі або повністю прозорі, що робить недоцільним установку таких дверей в квартиру, але цілком допускається для установки в приватний будинок.

Внутрішнє наповнення вуличних дверей найчастіше передбачає утеплення не тільки дверного полотна, а й самого короба, щоб уникнути промерзання двері (рекомендуємо двері з тер). Також саме полотно зазвичай товщі і має більшу кількість утеплювача, що покращує теплоізоляційні характеристики вхідних дверей в будинок.

Зовнішні металеві частини конструкції вхідних дверей покривають порошковим фарбуванням. Це технологія запікання фарби на аркуші металу при високих температурах для додання надійності і міцності виробу.

Вулична вхідні двері постійно контактує із зовнішнім середовищем (ультрафіолет, атмосферні опади, перепади температур і підвищена вологість). Тому зовнішня обробка вкрай важлива.

Є кілька варіантів застосовних для вуличних вхідних дверей:

  • порошкове фарбування
  • обробка із застосуванням натурального дерева
  • обробка МДФ-панелями

Порошкове фарбування відмінний економ варіант, але з недоліком зовнішнього вигляду. Якщо Ви хочете красиву вхідні двері, то краще вибрати обробку з дерева або МДФ. Оздоблення вхідних дверей деревом виглядає дуже красиво, завдяки застосуванню спеціальних масел вона досить міцна для контакту з зовнішніми факторами. Але є і мінус і він великий - ціна. Вартість вуличних вхідних дверей з застосуванням якісної обробки з дерева вкрай висока, тому такі двері виробляються в основному під замовлення, для конкретного клієнта. Якщо ж Ви хочете красиві, міцні вхідні двері за прийнятною ціною, краще зупиниться на обробці з МДФ. МДФ при виробництві вуличних дверей покривають спеціальною плівкою Vinorit, що дозволяє уникнути контакту плити з вологою. МДФ матеріал досить міцний, його використання додасть не тільки краси зовнішнім виглядом, а також і поліпшить теплолізоляціонние характеристики дверного полотна. Також Вас порадує широкий спектр кольорів плівки і величезна кількість малюнків на МДФ накладки.

Чи не в залежності від варіанту зовнішньої обробки, на якому ви зупинитеся - не забувайте, що для будь-якої вуличної двері необхідний козирок розміром мінімум 1,5х2 м. Це може бути найпростіший козирок, але він необхідний для захисту верхньої частини дверей. Інакше жоден з виробників не дасть вам гарантію на довговічність зовнішнього покриття своєї продукції.