Полуторні вхідні двері

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Полуторні вхідні металеві двері

Полуторні вхідні двері складаються з двох полотен, які закріплені за різні боки дверної коробки. Вузька стулка найчастіше закрита на шпінгалети і відкривається лише в разі потреби.

Металеві полуторні двері актуальні, коли дверний отвір має розмір більше 110 см по ширині.

Одностворчаті двері в цьому випадку виходять занадто важкими і створюють велике навантаження на дверну коробку і петлі, що призводить до більш швидкого їх зносу, а іноді і до відривання петлі.

Розміри полуторних дверей

Розмір стандартних полуторних дверей зазвичай становить 1200х2050 мм (рідко 1300х2050 мм). Двері складаються з функціональної стулки шириною 90 см і стулки шириною 30 см, яка фіксується за допомогою шпінгалетів (в різних моделях ширина може варіюватися). Такий варіант дуже зручний в повсякденному житті, так як в звичайному режимі використовується як стандартні розпашні двері тільки широка стулка. Якщо ж необхідно занести великогабаритні предмети або меблі, ширину дверного отвору можна швидко збільшити.

Застосування подвійних вхідних дверей

Сфера застосування подвійних дверей – квартири (частіше тамбурні двері на загальний коридор), будинки, заміські котеджі, офіси, лікарні та інші установи.

Двері можуть бути виконані з різним покриттям (МДФ накладки, порошкове фарбування, оцинкована сталь, масив дуба і т.д.), в різних кольорах і з різними елементами оформлення (кування, склопакети, патинування, молдинги і т.д.).

Ціна на полуторні металеві двері

Оскільки площа полуторних дверей більше звичайної, для її виготовлення потрібно більше матеріалів. Тому ціна таких дверей трохи вище стандартного прохідного аналога. Але різниця не така істотна, а переваги з лишком покриють вкладені кошти.

Якщо Вам необхідно закрити нестандартний отвір або встановити двері в загальний коридор (тамбур), допоможемо підібрати не тільки оптимальний варіант, але і надамо швидку доставку по Києву та Україні, а також якісну установку (тільки Київ).