Преміум (дві труби)

Показані 1 - 12 із 13 пунктів
Показані 1 - 12 із 13 пунктів

Параметри дверей Редфорт серії Премиум на 2-х профільних трубах

У таблиці наведено основні характеристики дверей серії Премиум, виготовлених із профільних труб, а також узагальнені для всієї серії значення цих характеристик. Значення не завжди можуть відповідати наведеним у таблиці, оскільки періодично вони можуть змінюватися виробником, також вони можуть бути іншими для деяких партій продукції, а також достатньої кількості матеріалів для виробництва на даний момент.

ХарактеристикаЗначення
Призначенняквартирні, вуличні (в будинок)
Колірграфіт, антрацит, мідний антик, дуб бронзовий
Стилькласика, модерн
Розмір блоку (ШxВ)860*2050, 960*2050 мм
Товщина полотна70-100 мм
Товщина металу полотна1,5-2,0 мм
Тип коробапрофільна труба (2 шт.)
Утепленнямінеральна вата (полотно)
Оздоблення полотнаМДФ/МДФ, МДФ/метал
Замкибазові (Аpecs, Аvers) можуть бути замінені на більш дорогі варіанти
Країна виробництваУкраїна

Що таке профільна труба у виробництві дверей

Профільними трубами називають труби з перетином, що відрізняється від круглого. Найбільш поширені квадратні та прямокутні труби, з них і виготовляються вхідні двері.

При виробництві дверей з використанням профільної труби її частини з'єднуються між собою зварним швом. Це досить популярна конструкція, що має такі переваги як простота виготовлення і більш низька вартість.

Що таке профільна труба у виробництві дверейФото ілюстративне. Профільні труби різного перерізу.

Також цей варіант конструкції має свої мінуси. Це і більша вага конструкції. І неможливо зробити чверть на коробці (при використанні тільки однієї труби), чверть роблять на полотні, через що воно виступає з коробки. А також неможливість утеплити коробку, що особливо важливо у нинішній ситуації.

Про виробника вхідних дверей Редфорт

Двері РЕДФОРТ – це висока якість за прийнятні гроші. В наявності на складі в Києві постійно зберігається велика кількість популярних моделей стандартних розмірів. Такі двері підійдуть як для квартир, офісів, так і для зовнішнього використання – будинків, дач, комерційної та іншої нерухомості.

Купити двері Редфорт серії Премиум із двох профільних труб

Купити вхідні двері REDFORT серії Премиум можна у нашому Інтернет-магазині MetalDoors. У нашому каталозі ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Також у нас часто відбуваються різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Ми надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву та Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя) ). На всі двері Редфорт та роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо дверей Редфорт серії Преміум (дві труби)

 • Які вхідні двері Редфорт Преміум (дві труби) найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері Редфорт серії Преміум (дві труби) є моделі:

 • Які двері Редфорт Преміум (дві труби) найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей Редфорт серії Преміум (дві труби) в цьому році:

 • Який отвір потрібний для вхідних дверей серії Преміум (дві труби)?

  Двері Преміум (дві труби) мають такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку: за шириною – 860, 960 мм, за висотою – 2040-2060 мм. Точнішу інформацію про розміри блоку можна отримати у картці конкретного товару.

  Для установки вхідних дверей необхідний отвір на 1-2 см ширший за дверний блок по всьому периметру. Наприклад, якщо розмір блоку 860 на 2050 мм – ідеальний отвір 900 на 2070 мм. Розмір отвору може бути трохи більшим, до тих розмірів, поки його закриває лиштва із зовнішнього боку.

 • Яка товщина металу у дверях Редфорт серії Преміум (дві труби)?

  Товщина листа металу на полотні серії Преміум (дві труби) складає від від 1,5 до 2 мм залежно від моделі. Зверніть увагу, що товщина металу полотна, як і інші параметри дверей, можуть змінитися без попередження.