Підбір за параметрами

Ширина блока
Сегмент дверей
Стиль
Товщина полотна
Товщина металу полотна
Зовнішнє оздоблення
Оздоблення внутрішнє
Основний замок
Колір
Колір зовні/всередині
Колір (всередині)
Контурів ущільнення

Алькор (гнутий профіль)

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Параметри дверей Very Dveri серії Алькор з гнутого профілю

Основні характеристики дверей серії Алькор ТМ Very Dveri, виготовлених із гнутого профілю, наведено в таблиці нижче. Параметри узагальнені для всієї серії, тому значення для конкретної моделі можуть не завжди відповідати наведеним у таблиці, а також можуть періодично змінюватися виробником. Також вони можуть бути іншими для деяких партій продукції, а також тимчасово змінюватися, наприклад, через відсутність матеріалів для виробництва в даний момент.

ХарактеристикаЗначення
Призначенняквартирні
Колірвенге, сірий
Стильмодерн
Розмір блоку (ШxВ)860*2050, 960*2050 мм
Товщина полотна70 мм
Товщина металу полотна0,5 мм (посилення по периметру до 1,0 мм)
Тип коробагнутий профіль
Утепленняпінополістирол
Оздоблення полотнаМДФ/МДФ накладка
Замкибазові (Аpecs, Аvers, Barrera, аналог)
Країна виробництваУкраїна

Що таке гнутий профіль у виробництві дверей

Сучасні металеві двері промислового (не кустарного) виробництва переважно виконані з профільної труби або гнутого профілю. Основна відмінність дверей із гнутого профілю від інших варіантів – для їх виготовлення використовуються цільногнуті листи металу, найчастіше товщиною 1,2 – 2 мм.

Виробництво вхідних дверей із гнутого профілю дозволяє покращити загальні характеристики виробу. Такий варіант дозволяє виготовити полотно більшої товщини практично без збільшення ваги. Металевий профіль забезпечує хорошу жорсткість конструкції, набагато вищу ніж з куточка.

Розріз вхідних дверей з гнутого профілюФото ілюстративне. Реальний розріз профілю може відрізнятися залежно від моделі та комплектації.

 1. Дверна коробка із гнутого профілю
 2. Ущільнювач по периметру полотна
 3. Внутрішній лист металу (найчастіше зустрічаються полотна з МДФ накладкою замість листа металу)
 4. Зовнішній лист металу (може бути закритий МДФ накладкою зверху)
 5. Утеплювач (мінеральна вата, кам'яна вата, пінопласт тощо)

Гнутий профіль дозволяє робити двері з декількома контурами ущільнення (притворами) по периметру. У таких дверей покращена звуко- та теплоізоляція, а також більш привабливий зовнішній вигляд та підвищена стійкість до злому. Чим складніша геометрична форма контуру профілю, тим вище його міцність. Крім того, щоб посилити стійкість полотна його доповнюють ребрами жорсткості, виконаними з того ж матеріалу, які можуть бути або поздовжніми, або тільки поперечними, або комбінованими. Це захищає двері від відгину кутів, продавлювання чи відтискання полотна від коробки.

Про виробника вхідних дверей Very Dveri

Компанія Very Dveri надає покупцеві широкий асортимент вхідних дверей від економ до елітного класу для приватних будинків та квартир. Також розроблено окрему лінію – вхідні двері з терморозривом. Дана лінія дверей може похвалитися покриттям, яке не вимагає козирка на двері.

Купити двері Very Dveri серії Алькор з гнутого профілю

Купити недорого вхідні двері Very Dveri серії Алькор (гнутий профіль) можна в нашому Інтернет магазині MetalDoors. У каталозі магазину ми намагаємось підтримувати актуальні ціни на продукцію. Також у нас часто проходять різні акції, розпродажі, можливі знижки (уточнюйте у менеджерів).

Надаємо повний комплекс послуг – доставка по Києву та Україні, установка досвідченими майстрами (Київ та передмістя). На всі двері Very Dveri та роботи надається гарантія – 1 рік при дотриманні умов експлуатації.

Часті питання щодо дверей Вері Двері серії Алькор (гнутий профіль)

 • Які вхідні двері Вері Двері Алькор (гнутий профіль) найдешевші?

  Вхідні двері Вері Двері серії Алькор (гнутий профіль) на даний момент не виробляються. Перегляньте недорогі популярні аналоги:

 • Які двері Вері Двері Алькор (гнутий профіль) найпопулярніші в 2024 році?

  Вхідні двері Вері Двері серії Алькор (гнутий профіль) на даний момент не виробляються. Перегляньте популярні на сьогодні аналоги:

 • Який отвір потрібний для вхідних дверей серії Алькор (гнутий профіль)?

  Двері Алькор (гнутий профіль) мають такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку: за шириною – 860, 960 мм, за висотою – 2040-2060 мм. Точнішу інформацію про розміри блоку можна отримати у картці конкретного товару.

  Для установки вхідних дверей необхідний отвір на 1-2 см ширший за дверний блок по всьому периметру. Наприклад, якщо розмір блоку 860 на 2050 мм – ідеальний отвір 900 на 2070 мм. Розмір отвору може бути трохи більшим, до тих розмірів, поки його закриває лиштва із зовнішнього боку.

 • Яка товщина металу у дверях Вері Двері серії Алькор (гнутий профіль)?

  Товщина листа металу на полотні серії Алькор (гнутий профіль) складає від 0,5 мм і може трохи змінюватися залежно від моделі. Зверніть увагу, що товщина металу полотна, як і інші параметри дверей, можуть змінитися без попередження.