Знижки

  • Вхідні двері Leavina 188 Abwehr Венге сірий горизонт
    Двері Leavina

    Ціна зі знижкою – за конструктив 2022...

    19 000 грн. 23 300 грн.

Cisa

Врізні замки Cisa для вхідних дверей

Компанія CISA (Італія) – світовий лідер у виробництві замково-скобяних виробів для дверей різного типу. Компанія CISA була заснована в 1926 році італійцем Луїджі Буччи і його дружиною у Флоренції. У 1944 році виробництво перенесли на новий завод в містечку Фаенца (провінція Равенна). У 70-х роках виробнича потужність різко зросла завдяки запуску заводів в Монсанполо дель Тронто (провінція Асколі-Пічено) і Тавернелле (провінція Перуджа).

Сьогодні компанія CISA виробляє більше 30 000 найменувань продукції і налічує 10 заводів по всьому світу. Продукція компанії відповідає європейським стандартам і представлена ​​в більш ніж 70 країнах світу. Компанія CISA запатентувала і першою почала виробництво електричних замків, а також замків з електроними ключами і системою смарт-карт. Завдяки інноваціям і постійно поновлюваному асортименту продукція компанії CISA набула широкої популярності в усьому світі.

Продукція CISA – це циліндри і замки для різних типів дверей, електронні замки, пристрої аварійного виходу, дверні дотягувачі, сейфи та навісні замки. Продукція CISA завжди проходить найсуворіші випробування і сертифікована відповідно до ISO 9001.