Apecs

Врізні замки Apecs для вхідних дверей

Компанія Апекс була створена в 1991 році як підприємство, основною спеціалізацією якого був випуск замків і замково-залізних виробів. Високотехнологічне виробництво на декількох заводах з сучасним обладнанням, конструкторські бюро, які розробляють нові моделі на основі споживчих переваг, жорсткий контроль якості – все це робить замки Апекс надійними і довговічними. Компанія Апекс регулярно відкриває нові напрямки, ефективно використовуючи світовий досвід і нові технології.

Орієнтація на широке коло покупців дозволила компанії Апекс стати «народною» маркою. Асортимент Apecs включає більше 10 товарних груп: від замків і фурнітури до оптики і дверних дотягувачів – всього близько 2 000 найменувань продукції.

Замки Apecs є одними з найнадійніших і довговічних на вітчизняному ринку. Врізні замки Apecs мають посилений корпус кришки, скіс засувки і пружину, що дає можливість знизити опір при закриванні замка Apecs. Багатошарова гальваника замків Apecs дозволяє домогтися високої якості покриття корпусу, надаючи їм повний захист від корозії. Також Apecs розробила лінійку важких замків. Важкі замки Апекс спеціально призначені для сталевих і металевих дверей. Посилені і високотехнологічні замки дверні Апекс – вибір професіоналів!