Знижки

  • Вхідні двері Leavina 188 Abwehr Венге сірий горизонт
    Двері Leavina

    Ціна зі знижкою – за конструктив 2022...

    19 000 грн. 23 300 грн.

Mottura

Врізні замки Mottura для вхідних дверей

Компанія Mottura (Італія) – світовий лідер виробництва замків для вхідних дверей, циліндрових механізмів та інших систем безпеки. Асортимент продукції Mottura (Моттура) також включає замки для різних видів дверей і вікон, циліндрові механізми, замки з електропривідом, а також побутові та готельні сейфи.

Сьогодні компанія Mottura виробляє та реалізує циліндрові, сувальдні, електромеханічні дверні замки, з різними системами захисту. Але основний акцент робить на "важких" замках, тобто замках для сталевих (броньованих) дверей, які мають в одному тілі 2 типи замикаючих механізмів (сувальдний і циліндровий, сувальдний і сувальдний, або циліндровий і циліндровий).

Замки Mottura (Моттура) добре захищені від всіляких силових методів злому і мають відмінні характеристики по міцності, надійності та безпеці. На даний момент ці замки, найбільш використовуються при виробництві зломостійких дверей.

Розробка нових виробів, автоматизація виробництва, внутрішні випробувальні лабораторії забезпечують високі стандарти в рамках системи якості UNI EN ISO 9001/2000. Вся продукція компанії Mottura сертифікована.

Замки Mottura довго і надійно захищатимуть Ваш будинок від неприємностей, забезпечуючи високий рівень безпеки та комфорту.