Гардіан

Врізні замки Гардіан для вхідних дверей

Компанія Гардіан є лідером серед підприємств Росії по виготовленню сталевих дверей і замків. Дверні замки Гардіан виробляються з 1993 року. Всі нові моделі дверних замків Гардіан проходять перевірку в експериментальних лабораторіях заводу. Всі корпуси замків Гардіан виконані з холоднокатаної листової сталі товщиною 2 мм. Всі деталі замків Гардіан проходять операцію гальванічного покриття цинком або нікелем або виготовлені з оцинкованої сталі. Замки Гардіан відрізняються конструктивною простотою, підвищену міцність корпусу і надійністю в експлуатації.

Підприємство володіє власними: інструментальним, штампувальним, пластмасово-ливарним, складальними цехами. Почавши з аналізу конструкцій відповідних російських і іноземних замків, Гардіан перейшла до проектування і виготовлення замків власних конструкцій, частина яких визнана винаходами і захищена патентами.

На замки Гардіан надається гарантія виробника 5 років. Дипломи міжнародних виставок та інші численні нагороди підтверджують неперевершена якість і надійність продукції, що випускається під фірмовою маркою Гардіан.