Вхідні двері стиль Класика

Показані 1 - 12 із 40 пунктів
Показані 1 - 12 із 40 пунктів

Вхідні металеві двері класика

При виборі вхідних дверей, один з критеріїв – це дизайн.

Класичні двері займають велику частку продажів на ринку вхідних дверей. Такі вироби мають на увазі під собою наявність накладок в класичному стилі в кольорах ближче до натуральних. Такі двері затребувані в інтер'єрах, де переважає дерево і класичний стиль приміщення.

Відмінні риси дверей в стилі класика

Головні характеристики, що застосовуються до размежувачів простору, полягають в елегантності і чіткості геометричних форм. Саме відповідність всіх деталей, витонченість і вишуканість формують образ успішності і багатства власників.

Двері класичного стилю мають такі відмінні риси:

  • виробляються з масиву дерева або інших матеріалів;
  • сучасні технології у всіх виробничих циклах дають максимальний результат якості і зовнішнього вигляду;
  • максимально природна колірна гамма в процесі фарбування;
  • використовуються вставки з художнього скла, вітражів, різьблення по дереву, інкрустації, декору з металу;
  • високий рівень шумо- і теплоізоляції;
  • надійність і довговічність використання конструкцій;
  • можливість вибору різноманітної фурнітури і комплектуючих.

Дуже часто дизайнери приймають рішення, згідно з яким класичні двері оснащуються імітацією фільонки. Відзначимо, що даний елемент несе в собі виключно декоративну функцію і може бути виконаний з різних, іноді контрастних матеріалів, в залежності від дизайну приміщення.

Матеріали для виготовлення класичних дверей

Конструкції, як правило, мають правильні пропорції, з дотриманням чітких форм. В якості основи використовується масив цінних порід деревини, таких як бук, дуб, горіх або червоне дерево, але найчастіше за все це фрезерована плита МДФ. У випадках використання натуральних матеріалів, вони зазвичай не фарбуються, для збереження натурального відтінку матеріалу і природньої текстури. МДФ накладки покриваються зносостійкого плівкою Vinorit, яка не боїться вологи і може використовуватися зовні приміщень.

Незалежно від варіанту зовнішньої обробки на якому ви зупинитеся – не забувайте, що для будь-якої вуличної двері необхідний козирьок розміром мінімум 1,5х2 м.

Для зниження ціни, виробники виготовляють накладки з дешевших видів дерева, які, наприклад, можуть обшиватися шпоном. Крім того, вхідні двері в стилі класика можуть бути зроблені з різних матеріалів штучного походження, наприклад, із пластику або ламінованих панелей.

У свою чергу, двері в будинок виготовляються з металу, який відрізняється стійкістю до дії факторів навколишнього середовища, а також є надійним захистом від злому. Висока функціональність таких конструкцій забезпечується наявністю якісного теплоізоляційного шару, відмінною фурнітурою, можливістю встановити комбіновані системи для боротьби з незаконним проникненням.