Підбір за параметрами

Ширина блока
Сегмент дверей
Стиль
Товщина полотна
Товщина металу полотна
Зовнішнє оздоблення
Оздоблення внутрішнє
Колір
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Знижки

 • Вхідні двері Adelina 490 Abwehr Антрацит / Білі
  Двері Adelina

  Ціна зі знижкою – за конструктив 2022...

  9 200 грн. 12 100 грн.

Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин)

Показані 1 - 1 із 1 пунктів
Показані 1 - 1 із 1 пунктів

Захистіть свій будинок від вогню із протипожежними дверима EI60. Наші протипожежні двері EI60 забезпечують надійний захист від вогню протягом 60 хвилин, що дає вам достатньо часу на евакуацію та виклик пожежних служб. Зроблені з високоякісних матеріалів, двері не тільки захищають ваш будинок від загоряння, але й зберігають його естетичний вигляд і комфорт. Вибирайте протипожежні двері EI60 для максимального захисту сім'ї та майна. Не варто жертвувати безпекою заради стилю – наші двері поєднують у собі ідеальний баланс між функціональністю та дизайном. Замовте наші протипожежні двері EI60 зараз і купуйте з впевненістю в якості!

Вогнетривкі двері – захист вашого будинку чи офісу від вогню

Вогнетривкі двері – це найкраще рішення для забезпечення безпеки вашого будинку чи офісу. З їхньою допомогою ви можете бути впевнені, що ваше майно захищене від можливих пожеж. Наші вогнетривкі двері здатні витримати високу температуру і не дадуть вогню поширитися на інші кімнати. Вони виготовлені з якісних матеріалів, що забезпечує довговічність та надійність.

Вогнетривкі двері не тільки забезпечують безпеку вашого будинку, але і можуть стати стильним доповненням до вашого інтер'єру. Ми пропонуємо різноманітні варіанти дизайну та кольору, щоб підібрати ідеальний варіант під будь-який стиль оформлення. Наші двері легко встановлюються та обслуговуються, що дозволяє вам не турбуватися про заміну дверей на довгі роки.

Якщо ви шукаєте надійні та якісні вогнетривкі двері, то ви знайшли ідеальний вибір. Не ризикуйте безпекою свого майна та оберіть наші двері вже сьогодні. Замовте прямо зараз і насолоджуйтесь спокоєм та комфортом, знаючи, що ваш будинок чи офіс захищені від вогню.

Часті питання щодо дверей протипожежні серії Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин)

 • Які вхідні двері протипожежні Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин) найдешевші?

  Вхідні двері протипожежні серії Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин) на даний момент не виробляються. Перегляньте недорогі популярні аналоги:

 • Які двері протипожежні Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин) найпопулярніші в 2024 році?

  Вхідні двері протипожежні серії Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин) на даний момент не виробляються. Перегляньте популярні на сьогодні аналоги:

 • Який отвір потрібний для вхідних дверей серії Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин)?

  Двері Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин) мають такі розміри за зовнішнім периметром дверного блоку: за шириною – 860, 960 мм, за висотою – 2040-2060 мм. Точнішу інформацію про розміри блоку можна отримати у картці конкретного товару.

  Для установки вхідних дверей необхідний отвір на 1-2 см ширший за дверний блок по всьому периметру. Наприклад, якщо розмір блоку 860 на 2050 мм – ідеальний отвір 900 на 2070 мм. Розмір отвору може бути трохи більшим, до тих розмірів, поки його закриває лиштва із зовнішнього боку.

 • Яка товщина металу у дверях протипожежні серії Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин)?

  Товщина листа металу на полотні серії Тип EI-60 (вогнестійкість 60 хвилин) складає від 1 мм і може трохи змінюватися залежно від моделі. Зверніть увагу, що товщина металу полотна, як і інші параметри дверей, можуть змінитися без попередження.