Підбір за параметрами

Ширина блока
Сегмент дверей
Призначення
Склопакет и ковка
Колір зовні/всередині
Контурів ущільнення

Знижки

  • Вхідні двері Leavina 188 Abwehr Венге сірий горизонт
    Двері Leavina

    Ціна зі знижкою – за конструктив 2022...

    19 000 грн. 23 300 грн.

Пруф Hook

Показані 1 - 9 із 9 пунктів
Показані 1 - 9 із 9 пунктів

Вхідні двері Страж серія Proof Hook

Серія Proof від Straj - нова вулична колекція вхідних дверей. Лінійка була розроблена спеціально для приватних будинків, з урахуванням впливу навколишнього середовища. Двері серії Proof не тільки мають підвищену тепло- і звукоізоляцію, а й здатні протистояти підвищеної вологості, перепадів температур і зовнішніх механічних пошкоджень.

Для зовнішньої обробки використовується міцна, сберегающая тепло сендвіч-панель. Широка палітра кольорів і різноманітний дизайн дозволить легко підібрати двері до вашого будинку за кольором і фактурою.

Вхідні двері Страж серія Proof Hook

Переваги дверей серії Proof

Міцна конструкція забезпечується каркасом і ребрами жорсткості, виготовленими з холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм.

Двері серії виробляються зі сталевого оцинкованого листа товщиною 1 мм і міцного ПВХ покриття, стійкого до ультрафіолету, механічних пошкоджень і атмосферних факторів. Цинковий шар щільністю 120 г / кв.м. забезпечує надійний антикорозійний захист. ПВХ покриття наноситься методом каширування, тобто, під впливом температури, тиску і термохімічної реакції.

Що знаходиться в конструкції щільний екструдований пінополістирол теплопровідністю 0,031 Вт / мК, за своїми теплоізоляційним характеристикам відповідає цегляній стіні товщиною близько 350 мм.

Захист від злому - лист холоднокатаної сталі товщиною 1,8 мм.

Наповнення з мінеральної вати Isover з теплопровідністю 0,04 Вт / мК надає звукоізоляцію і утеплення дверного полотна.

З внутрішньої сторони знаходиться МДФ накладка з ПВХ покриттям, стійким до ультрафіолетового випромінювання і температурних впливів.