Двері з накладками із масиву дуба

Зараз у продажу немає дверей з накладками із массиву дуба

Але є дуже хороші залізні ;)

В наявності "на сьогодні" та з безкоштовною доставкою (крім технічних)

Хороші українські двері

Підкресліть чарівність свого будинку за допомогою дверей з дубовими накладками

Якщо ви шукаєте класичне, непідвладне часу доповнення до свого будинку, то вхідні двері з дубовими накладками – це те, що вам потрібно. Дуб – це символ твердості, довговічності та сили. Найкращі вина та віскі у світі дозрівають у дубових бочках. Якщо ви хочете надати своєму будинку надійність і безпеку, не сумнівайтеся, дуб також успішно витримує випробування часом і різними погодними умовами.

Дубові накладки користуються популярністю через їхню довговічність і міцність. Дуб – це тверда деревина, стійка до зносу, що робить його ідеальним для дверей, що часто використовуються. Він також стійкий до гниття та комах, що робить його практичним варіантом для зовнішніх дверей.

Дуб має природну красу, що випромінює тепло та елегантність. Це універсальна деревина, яку можна тонувати або фарбувати, щоб вона відповідала будь-якому стилю декору, а її візерунки надають унікального штриху вишуканості будь-якому входу.

Дубові накладки на вхідні двері забезпечують чудову безпеку та ізоляцію. Щільність та міцність деревини ускладнюють її руйнування, і вона може допомогти забезпечити гарну ізоляцію вашого будинку, знизити витрати на електроенергію та забезпечити комфорт.

Вхідні двері з масиву дерева підходять лише для традиційних або класичних будинків. Дерево – це універсальний природний матеріал, який чудово піддається обробці та може поєднуватись з різними декоративними елементами для створення ультрасучасного будинку.

Серцем кожних гарних дверей є міцна металева конструкція. Масив дуба використовується тільки для виготовлення декоративних накладок із зовнішньої та внутрішньої сторони. Масив дерева надає зовнішньому вигляду дверей гармонійної, живої структури завдяки сучкам різного розміру, які зустрічаються нерегулярно. Це посилює природний вигляд дверей.

Щільність масиву залежить від річних кілець – що вище щільність, то краще її механічні властивості. Деревина дуба дуже еластична і має виняткову природну міцність. Дуб підходить як для сучасних, так і класичних стилів вхідних дверей. Дубові вхідні двері і в сучасному, так і в класичному виконанні викликають почуття комфорту та непідвладності часу. Багатий на різноманітні відтінки, від сірувато-білого до коричневого кольору, він може значно потемніти з часом. Ця особливість використовується при нанесенні фінішної обробки для досягнення багатих відтінків кольорів, що нагадують екзотичні породи дерева.

Вхідні двері з дубовими накладками – гарна, практична та довговічна прикраса будь-якого будинку. Вони відрізняються довговічністю, теплотою, елегантністю, безпекою та низькими експлуатаційними витратами, що робить їх чудовим вкладенням коштів.

Часті питання щодо вхідних дверей з накладками з масиву дуба

  • Що таке вхідні двері з дубовою накладкою?

    Це вхідні двері, на поверхню яких з одного або обох боків прикріплений шар з масиву дуба, на якому вигравіруваний певний малюнок. Це популярний варіант для покупців, яким потрібна краса дуба та всі переваги сучасної конструкції дверей.

  • Чи дорогі двері із накладкою з дуба?

    Дубові накладки на двері більш доступні за ціною, ніж двері з цільного масиву дуба, але вони все ж таки ціна їх досить висока і зазвичай істотно вище за двері з накладками із МДФ. Вартість залежатиме від розміру, стилю та обробки дверей, а також витрат на встановлення.

  • Чи можна фарбувати двері із накладкою з дуба?

    Так, дубові накладки на двері можна пофарбувати в будь-який колір. Тим не менш, багато замовників вважають за краще не фарбувати їх, щоб підкреслити природну красу дерева.