Як правильно вибрати вхідні китайські двері

У наш час дуже багато різних торгових марок, виробників, моделей сталевих дверей, а також їх технічних показників, що значно ускладнює вибір при покупці сталевих дверей. Щоб спростити завдання слід звертати увагу на найбільш важливі характеристики вхідних дверей, що допоможе Вам зрозуміти які з них найбільш надійні.

Коли Ви зіткнетеся з вибором сталевих вхідних дверей, Вам потрібно буде звернути увагу на наступні параметри:

1. Однією з основних і найбільш важливих характеристик сталевих дверей є товщина сталі дверного полотна і дверного короба. Досвідчені фахівці підкажуть Вам, що не варто купувати двері з товщиною стали в менш ніж 0,5 мм, коли її стандарт 0,7-1 мм, інакше полотно дверей може прогнутися, на ньому легко можуть з'являтися вм'ятини, а це може знизити термін експлуатації , і зіпсувати зовнішній вигляд Вашої вхідних дверей. Якщо все ж товщина стали досить низька, то краще, щоб у полотна були ребра жорсткості, це зробить його більш міцним і знизить ризик деформації. Що ж стосовно товщини дверного короба, то вона повинна бути мінімум в два рази товще, ніж полотно, для того, щоб метал зміг витримати вагу двері і кріпильні елементи - дверні петлі, що не вирвалися з підставою.

2. Другим важливим аспектом є товщина дверного полотна. Мінімально вона повинна бути 40 мм, якщо ж товщина буде менше 40 мм, то дані двері навряд чи зможуть Вас захистити. На сучасному ринку Ви також зможете зустріти двері з товщиною полотна більше 90 мм, найчастіше це сталеві двері вітчизняного виробництва, які в ціні перевершують китайські аналоги. Більш того, при детальному вивченні дверного полотна, Вам слід переконатися в тому, що в його конструкції передбачений притвор, який забезпечить герметичність.

3. Наповнення двері. В основному двері наповнюють гофрованим картоном, який укладають у вигляді системи бджолиних сот. Але є також і інші наповнювачі, які мають більш високі ізолюючі властивості. Наприклад, це може бути спінений поліуретан, або мінеральна вата.

4. Покриття сталевих дверей. Основні види покриття сталевих дверей це лакова або молоткова покраска. При виборі молоткастого покриття, яке більш практично у вживанні, варто звернути увагу на його фактуру - якщо це крупнозернистий молоток, то він більш тривалий з експлуатації, в порівнянні з порошковим напиленням або дрібнозернистим молотком. З недавнього часу з'явилися і альтернативні стандарту види фарбувань - автоемаль, двостороннє травлене покриття. Крім них на ринку давно є і натуральні види оздоблень сталевих дверей, наприклад, обробки МДФ панелями, вінілісшкірою, ламінатом, деревом, дерматином. Двері з такою обробкою стоять більше, але якщо Ви все ж зупиніть свій вибір на таких видах обробки, то варто звернути увагу на травлене покриття, яке імітує фактуру шкіри або дерева, це виглядає досить дорого, а коштує дешевше.

5. Дверні петлі. На термін експлуатації і на його властивості так само впливає кількість і якість дверних петель. Краще не купувати сталеві двері укомплектовану менш ніж трьома петлями. Також важливий кут відкривання дверей, особливо в тих випадках, коли необхідно внести або винести великогабаритні предмети інтер'єру, наприклад, меблі або побутову техніку. Існують петлі з різними кутами відкривання - 90, 120 і 180 градусів.

6. Поріг. У випадку з порогом сталевих дверей, Вам необхідно звернути увагу на наявність чашок під ригелі, що виходять з верхньої і нижньої частин полотна. Це досить важливо, так як при установці вхідних дверей, найчастіше використовують монтажну піну, до якої ригелі просто можуть прилипати, а це, як наслідок, стане проблемою при експлуатації двері.

7. Замки. Замки є основним захисним елементом вхідних дверей і до них слід поставитися з підвищеною увагою. У будь-якому замку основним замикаючим елементом є циліндр, який буває різною секретності - базової, середньої, підвищеної, від чого залежить і ступінь захисту. Також на термін експлуатації сердечника впливає матеріал, з якого він виготовлений. Більш надійними є латунні сердечники, менш надійні - сілуміновие. Також не забудьте про діаметр ригелів замикання, він повинен бути не менше 16-18 мм.