На складі
Циліндр замка на тамбурні двері APECS EM-70-C-NI (10 ключів) Збільшити для перегляду

Циліндр APECS EM-70-C-NI (10keys)

Apecs

Увага: Остання одиниця!

540 грн.

Циліндр APECS EM-70-C-NI (10keys): параметри, характеристики, розміри

КолірNI (нікель)
Розмір циліндра35/35C
Тип ключаперфорований
Тип фіксаціїтумблер
Кількість ключів10
Кількість пінів6
Кількість комбінацій100 000

Параметри продукції можуть змінитися без попереднього повідомлення, реальний колір може відрізнятися від представленого на сайті

Характеристики

Основне призначення циліндра APECS EM-70-C-NI з 10 ключами – тамбурні двері, загальні вхідні двері на поверхах та інші приміщення, де потрібно багато ключів.

Виробництво Апекс

Компанія Апекс була створена в 1991 році як підприємство, основною спеціалізацією якого був випуск замків та замково-залізних виробів. Високотехнологічне виробництво на кількох заводах із сучасним обладнанням, конструкторські бюро, що розробляють нові моделі на основі споживчих переваг, жорсткий контроль якості - все це робить замки Апекс надійними та довговічними. Компанія Апекс регулярно відкриває нові напрямки, ефективно використовуючи світовий досвід та нові технології.

Орієнтація на широке коло покупців дозволила компанії «Апекс» стати «народною» маркою. Асортимент Apecs включає понад 10 товарних груп: від замків та фурнітури до оптики та дверних доводчиків – всього близько 2 000 найменувань продукції.

Замки Apecs є одними з найбільш надійних та довговічних на вітчизняному ринку. Врізні замки Apecs мають посилений корпус кришки, скіс клямки та пружину, що дає можливість знизити опір при закриванні замку Apecs. Багатошарова гальваніка замків Apecs дозволяє досягти високої якості покриття корпусу, надаючи їм повний захист від корозії. Також Apecs розробила лінійку важких замків. Важкі замки Апекс спеціально призначені для сталевих та металевих дверей. Посилені та високотехнологічні замки дверні Апекс – вибір професіоналів!

Відгуки покупців про Циліндр APECS EM-70-C-NI (10keys) Apecs

Оцінка 

Отличное предложение, учитывая что такой дубликат ключа у нас сделать 200 грн)

    Залиште свій відгук!

    Написати відгук

    Циліндр APECS EM-70-C-NI (10keys)

    Циліндр APECS EM-70-C-NI (10keys)