Через відключення світла, за відсутності зв'язку за вказаними на сайті номерами, прохання телефонувати на резервний номер
(073) 868-10-46

Apecs

Металеві вхідні двері українського виробництва Apecs

Лінійка вхідних дверей Apecs складається з 3-х серій:

Apecs Basic – лінійка дверної продукції, основний упор в якій робиться на доступність споживачеві. Двері Apecs Basic – це прості і перевірені рішення при збереженні високого рівня якості.

Apecs Standard – основна лінійка продукції, можна сказати «золота середина». Серія Apecs Standard охоплює найбільшу частину асортименту продукції Apecs, характеризується високими споживчими властивостями при оптимальній ціні. Оптимальний асортимент і стабільність якості дозволяють дверям серії Apecs Standard займати лідируючу позицію в середньому сегменті.

Apecs Premier – верхній сегмент ТМ Apecs, головним пріоритетом в якій є високі експлуатаційні та споживчі характеристики продукції, а також інноваційні та оригінальні технологічні та дизайнерські рішення. У цій серії особлива увага приділяється контролю якості. Вхідні двері Apecs Premier можна позиціонувати як одне з кращих пропозицій на ринку.

На даний момент розділ знаходиться на стадії наповнення товаром.

Поки Ви можете подивитися двері інших виробників>>.