Тамбурні двері

Показані 1 - 12 із 12 пунктів
Показані 1 - 12 із 12 пунктів

Тамбурні металеві двері в загальний коридор в Києві

Що таке тамбурні двері? Вони ж двері для загального коридору або двері на сходовий майданчик? Також найчастіше полуторні двері  є спільною для власників квартир, які проживають на одному поверсі, і служить для того, щоб підвищити їх безпеку. Також вона додає комфорту і затишку спільному простору мешканців, підвищує шумоізоляцію, захищає від пилу і бруду, зберігає тепло в квартирі.

Основні функції залізних дверей в тамбур

 • додаткова тепло- і шумоізоляція квартир (через великі втрат тепла через вхідні двері);
 • додаткова безпека квартир, обмеження входу сторонніх осіб і зловмисників;
 • поява місця для об'ємних предметів, велосипедів, колясок, ящиків.

Розмір стандартної тамбурних дверей зазвичай становить 1200х2050 мм (або в окремих випадках 1300х2050 мм). Зазвичай розмір функціональної стулки становить 90 см, а фіксується за допомогою шпінгалетів – 30 см (в деяких моделях ширина може бути інший). Такий варіант дуже зручний, в звичайному режимі використовується тільки широка стулка, яка функціонує як звичайні двері. Якщо ж необхідно занести великогабаритні предмети, ширина дверного отвору може бути збільшена.

Можливе виготовлення нестандартних тамбурних дверей необхідного розміру, але це не тільки відчутно здорожує самі двері, але і необхідно кілька тижнів для їх виготовлення. Найчастіше простіше і дешевше закласти частину отвору, привівши його розмір до стандартного.

Як встановити тамбурні двері якщо її раніше там не було

Якщо в загальному коридорі раніше двері не було, а двері потрібна терміново і недорого, оптимальним варіантом є зменшення отвору до необхідних розмірів. Наші установники можуть провести такі роботи разом з монтажем дверей.

Как установить тамбурную дверь общий коридор

Також ви можете самостійно заздалегідь підготувати отвір до необхідних розмірів. Розмір отвору повинен дорівнювати розміру дверного блоку + пару сантиметрів по периметру двері.

Установка тамбурних дверей без згоди сусідів

 • установка загальної двері в коридорі можлива тільки за згодою всіх сусідів;
 • вона не повинна перешкоджати відкриттю вхідних дверей їхніх квартир;
 • на відокремленій території не повинні розташовуватися загальні кабелю, щитки і т.д.

У зв'язку з постійною зміною законодавства на момент установки уточнюйте у юристів, яким чином необхідно отримати дозвіл на установку – письмова угода всіх сусідів, рішення об'єднання власників багатоквартирного житлового будинку (ОСББ) або інші варіанти.

Тамбурні двері і пожежна безпека

 • загальна двері не повинні закривати прохід по сходах, повинна бути можливість безперешкодної евакуації;
 • двері не повинні перешкоджати відкриванню інших дверних прорізів;
 • повинна бути з зовнішнім відкриванням, без необхідності використовувати ключ зсередини.

У зв'язку з постійною зміною законодавства, на момент установки уточнюйте у юристів, чи потрібні дозволи від пожежників служб або МНС.

Купити тамбурні двері

Ми надаємо повний комплекс послуг. Можлива доставка по Києву і області нашим автомобілем, а також самовивіз зі складу. Наші майстри виконають якісну установку за допомогою професійного інструменту.

Можлива доставка і установка тамбурних дверей нашим автомобілем для таких населених пунктів Київської області - Хотів, Чабани, Вишневе, Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Горенка, Лісники, Крюковщина, Гатне, Петровське, Новосілки, Біличі, Коцюбинське, Буча, Ірпінь, Боярка, Бровари , Вишгород, Гостомель, Білогородка, Шпитьки, Музичі, Ворзель, Княжичі, Бориспіль, Васильків, Обухів, Українка, Лютіж, Бишів, Бородянка, Колонщина, Клавдієво, Димер, Жукин, Борова, Стайки, Любарці, Морозівка, Перемога, Семиполки, Синяк, Гаврилівка, Катюжанка, Фастів, Гребінки, Ржищів, Баришівка, Березань, Басань, Биков, Пісківка, Кодра, Феневичі, Леонівка.

Часті питання щодо вхідних дверей тамбурні

 • Які вхідні двері тамбурні найдешевші?

  На сьогоднішній день найдешевші двері тамбурні є моделі:

 • Які двері тамбурні найпопулярніші в 2024 році?

  Найпопулярніші моделі дверей тамбурні серії в цьому році:

 • Де використовуються тамбурні двері?

  Сфера застосування тамбурних дверей – у загальний коридор, на поверх, сходовий майданчик чи під'їзд.

 • Які розміри тамбурних дверей?

  Розмір більшості стандартних тамбурних дверей зазвичай складає 1200х2050 мм. Двері складаються з функціональної стулки шириною 90 см і стулки шириною 30 см, яка фіксується за допомогою шпингалетів (у різних моделях співвідношення може бути різним). Але іноді буває необхідність і в установці одностулкових тамбурних дверей розміром 860х2050 або 960х2050 мм.

 • Навіщо потрібні тамбурні двері?

  Основні функції дверей у тамбур:

  • додаткова тепло- та шумоізоляція квартир;
  • додаткова безпека;
  • обмеження входу сторонніх осіб;
  • додатковий захист від пилу та бруду;
  • поява додаткового місця для зберігання.