Як вибрати вхідні двері в офіс

При плануванні капітального ремонту у Вашому офісі Ви повинні чітко уявити завдання, яке повинні будуть виконувати Ваші вхідні двері. Наприклад, якщо Вам необхідно зберегти спокійну робочу обстановку в будинку, що знаходиться прямо біля автомагістралі, то бажано підібрати вхідні двері з міцною металевою конструкцією, яка включає в себе шумоізоляцію.

Для підкреслення іміджу компанії, будфірми часто пропонують монтаж додаткової автоматики на базі дверних пристроїв. Особливо популярні зараз теплові завіси, які, завдяки своїм властивостям, зберігають клімат в офісі (приміщенні) і здійснюють контроль кондиціонованого повітря в приміщенні. Так само додатково можна встановити автоматичну систему відкривання дверей, вона буде реагувати на рух і "зустрічати" Ваших гостей.

Також необхідно звернути увагу на вибір конструкції вхідних металевих дверей, вона може мати відмінності залежно від відкривається механізму:

1. Распашні двері це найпоширеніший і найдоступніший вид вхідних металевих дверей. Такі двері вимагають невеликого вільного простору всередині приміщення, так як відкриваються тільки в одну сторону і часто назовні.

2. Існують також маятникові двері, але встановлюються вони досить рідко, так як відкриваються вони в обидва боки і погано зберігають тепло в зимовий період часу. Але цю проблему можна вирішити, якщо купити обігрівач з контролем температури. Тоді можна буде підтримувати постійну температуру всередині приміщення.

3. Можна встановити і розсувні двері, вони нагадують двері, що встановлюються в вагонах поїздів. Такі двері відкриваються за допомогою вільного переміщення по напрямних рейках, відкриваючи й закриваючи їх у міру необхідності в різні боки. Такі двері допоможуть Вам зберегти робочий простір в дуже тісному приміщенні.

4. Можна зупинити свій вибір на підйомно-розсувних дверях, їх найчастіше встановлюють в офісах, де стіни в головний вестибюль зроблені з герметичного броньованого скла. Відкриваються такі двері досить просто, достатньо одного дотику, щоб їх стулки розсунулися, легко катаючись на роликах.

Кожна з перерахованих вище вхідних дверей по-своєму ергономічна і якісна, крім того, вони можуть бути трьох типів: глухі, прозорі або комбіновані. Глухі виготовляють з цільного матеріалу, металу або натурального дерева з металевою обшивкою. Прозорі двері виготовляються з герметичного скла в алюмінієвій рамі, виглядають такі двері досить ефектно і багато. Комбіновані двері виготовляються цільного матеріалу, але мають гарні дизайнерські вставки. До даного типу також відносять броньовані двері з внутрішньою вставкою із загартованого металу і сталевою обшивкою по периметру двері.