Як захистити будинок від пограбування

Зміст:

  1. Якісні замки вхідних дверей
  2. Безпека вікон
  3. Системи сигналізації
  4. Системи відеоспостереження
  5. Детектори руху
  6. Соціальні мережі
  7. Ознаки відсутності
  8. Симулюйте присутність
  9. Штори або жалюзі
  10. Надійний сейф

Грабіжники крадуть цінні та емоційно дорогі речі, але насамперед вони позбавляють жертв злому почуття безпеки у власному будинку. Злочинці зазвичай проникають до будинку через двері та вікна у приватних будинках і найчастіше через вхідні двері до квартир. Високоякісні технології безпеки та превентивна поведінка забезпечують досить надійний захист від злому.

Як захистити будинок від пограбування

Кілька порад щодо захисту від злому:

1. Якісні замки вхідних дверей

Найчастішими варіантами злому у приватних будинках є двері для виходу на заднє подвір'я, а у квартирах – вхідні двері. Вибирайте лише високоякісні замки та циліндри замків – це хоч і трохи дорожче, але у разі спроби злому це може врятувати ваше майно.

 

Приклади вхідних дверей з якісною фурнітурою

2. Безпека вікон

Окрім дверей, вікна є особливо популярними місцями проникнення грабіжників у приватні будинки та квартири на перших поверхах. Не залишайте вікна відкинутими на провітрювання, коли йдете з дому – це не перешкода для грабіжників. Замініть вікна на більш сучасні, вони значно стійкіші до силового впливу, ніж старі.

3. Системи сигналізації

Сигналізації – це один із найбільших стримувальних факторів для грабіжника, оскільки він не хоче щоб увімкнулась сигналізація та привернула до нього увагу. Встановлення системи сигналізації, яка добре видно зовні, дає певну впевненість, що потенційний грабіжник, швидше за все, відмовиться від своєї ідеї.

4. Системи відеоспостереження

Відеокамери мають два призначення: вони є стримуючим фактором при розміщенні на видному місці і допомагають зловити злочинця, якщо крадіжка справді сталася.

5. Детектори руху

Датчики руху можуть включати світло, як тільки хтось наближається до вашого будинку. Це не тільки допоможе вам комфортно дійти до будинку і відімкнути двері вночі, але і є недорогим рішенням для відлякування злодіїв.

6. Соціальні мережі

Більшість розміщує фотографії з відпочинку у соціальних мережах. Завдяки цьому не тільки стає відомо, де ви знаходитесь, а й те, що вас гарантовано немає вдома. Грабіжники не завжди абсолютно незнайомі людьми, вони можуть певний час стежити за вами в соціальних мережах.

7. Ознаки відсутності

Якщо ви їдете у відпустку на тривалий термін, попросіть сусідів виймати пошту з поштової скриньки, поливати квіти, періодично провітрювати приміщення або змінювати положення штор. Не залишайте жодних повідомлень про свою відсутність на дверях.

8. Симулюйте присутність

Існують деякі хитрощі, що дають змогу показати ефект присутності, навіть коли вас немає вдома. Наприклад, можна вмикати світло ввечері за допомогою таймера або програм з керуванням через wi-fi. Також можна віддалено включати телевізор. Існують навіть спеціальні пристрої, які імітують рух тіней у будинку або роботу телевізора, створюючи враження, ніби люди знаходяться вдома.

9. Штори або жалюзі

Якщо ви живете на першому поверсі або в будинку, не давайте можливості стороннім підглядати за вашим інтер'єром з-поза. Цього можна досягти за допомогою штор, фіранок або жалюзі, тим самим ускладнивши грабіжникам планування злочину. Це дозволить не дати можливості дізнатися, які цінності можна вкрасти, чи є хтось вдома і які заходи безпеки вжито в приміщенні.

10. Надійний сейф

Надійний сейф не може захистити від злому, але у разі злому цінності будуть у безпеці. Це дозволить звести збитки до мінімуму, принаймні у разі обмеженого часу у зломщиків, навряд чи займатимуться ним.

Перелічені способи не захистять гарантовано вас від пограбування, але допоможуть зменшити його ймовірність.