Мінеральна вата ISOVER для утеплення металевих дверей

Минеральная вата ISOVER

Мінеральна вата ISOVER - це теплоізоляція на основі скловолокна. Вата ISOVER виготовляється з натуральної сировини - піску, соди і вапняку, а також з переробленого скла. Продукція ISOVER використовується для утеплення та звукоізоляції приміщень. Завдяки низькому коефіцієнту теплопровідності вата ISOVER забезпечують надійну теплозахист. Також вона використовуються для утеплення фасадів, покрівлі, підлоги, трубопроводів, звукоізоляції перегородок і т.п.

Завдяки унікальній структурі волокна і низькою динамічної жорсткості мінеральна вата ISOVER мають відмінні акустичні властивості і використовуються для звукоізоляції, значно знижуючи рівень шуму. Тому вата застосовується для ізоляції внутрішніх облицювань, перегородок, підвісних стель, підлог.

Теплоізоляція ISOVER використовується в конструкціях покриттів будинків, оскільки є протипожежні та відноситься до категорії негорючих, які не розповсюджують горіння, не виділяють токсичних газів, з низьким димоутворенням матеріалів. Скловата ISOVER не має запаху і не змінює своїх розмірів ні від часу, ні від зміни температури впродовж всього терміну служби. Екологічно чиста, довговічна і негорюча ізоляція ISOVER безпечна для застосування на будь-якому виробництві, в конструкціях будь-якої конфігурації.

Важливими якостями вати ISOVER є стабільність розмірів і еластичність. Утеплювач Isover зберігає свої властивості і не старіє протягом всього експлуатаційного періоду. Матеріал ISOVER підходить для будь-яких кліматичних умов, оскільки навіть в суворому кліматі рулони і плити теплоізоляції не втрачають своїх якостей, зберігають форму і розміри.

Продукція ISOVER є світовим стандартом якості в області теплової ізоляції вже більше 70 років. Якість матеріалів Isover перевірено часом і завоювало довіру покупців у всьому світі.