Мінеральна вата IZOVAT (ІЗОВАТ) для утеплення вхідних дверей

Минеральная вата IZOVAT (ИЗОВАТ)

Мінеральна вата IZOVAT (ІЗОВАТ) - це волокнистий матеріал, виготовлений на основі базальтових порід. Вся мінеральна продукція IZOVAT (ІЗОВАТ) має високі теплозвукоізоляційні та фізико-механічні показники, гідрофобізуючі і антибактерицидні властивості, стійкість до хімічного впливу. Минераловатная продукція Izovat є негорючим матеріалом. Такі характеристики надаються ваті IZOVAT за рахунок тривимірної орієнтації волокон і використання спеціальних сполучних речовини і модифікуючих добавок.

Мінеральна вата IZOVAT володіє всіма істотними перевагами мінеральної вати в порівнянні з іншими видами ізоляції: пожежна безпека, низька теплопровідність, здоровий мікроклімат, енергетична ефективність, акустичний комфорт, висока паропроникність.

Якість продукції IZOVAT (ІЗОВАТ) контролюються на всіх етапах виробничого циклу. Вся продукція випробовується в спеціально обладнаній лабораторії. Ряд основних властивостей вати Izovat дозволяє стверджувати, що продукція, що випускається є кращим сучасним теплоізоляційним матеріалом. Знижуючи енерговитрати, забезпечуючи комфортні умови всередині приміщень і естетику зовнішніх фасадів, тепло-, звукоізоляційні матеріали є доступним, ефективним і ергономічним варіантом для створення комфортного життя.

Сфера застосування вати IZOVAT (ІЗОВАТ) дуже обширна як і асортимент пропонованої продукції. В асортименті - теплоізоляція внутрішніх конструкцій, фасадна теплоізоляція, покрівельна теплоізоляція, теплоізоляція підлог.

Новітні технології, використовувані на ультрасучасної виробничої лінії, в поєднанні з високоякісним сировиною, дозволяють запропонувати споживачеві продукт, що відповідає світовим стандартам.